کد خبر: ۴۸۱۷۴۰
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷

فرمانده انتظامی استان قم از متلاشی شدن باند 11 نفره سارقان منزل در قم خبر داد و گفت: با تلاش پلیس آگاهی استان قم طی چندین عملیات گسترده متهمان دستگیر و مشخص شد سرکرده این باند در 122 سرقت منزل مشارکت داشته است.

به گزارش شفاف، عبدالرضا آقاخانی اظهار کرد: در پی وقوع سرقت های متعدد منازل در نقاط مختلف قم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه در تحقیقات میدانی انجام شده، فعالیت باندی سارقان محرز شده است، به سرقت 4 دستگاه کمپرسور یکی از دستگاه های استان توسط اعضای باند مذکور اشاره و تصریح کرد: با انجام اقدامات پلیسی متهم اصلی و 7 نفر از اعضای این باند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه سرکرده باند در 122 سرقت منزل مشارکت داشته است، گفت: متهم به سرقت یک کیلو طلا از منزل دایی همسرش با همدستی 2 تن از اعضای این باند و همچنین 15 فقره سرقت کمپرسور کولرگازی در سطح استان اعتراف کرد.

آقاخانی با اشاره به شناسایی و دستگیری 3 مالخر، افزود: نهایتاً متهمان به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: