کد خبر: ۴۸۱۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵

زی نوری گفت:ماهیت این مسابقه نشان دادن افراد نخبه و باهوش است کما اینکه بعد از برنامه ما در دیگر مسابقاتی، چون «برنده باش» هم شرکت کردند.

به گزارش شفاف، افشین زی نوری مجری و دوبلور سینما و تلویزیون در گفتگویی درباره اجرای برنامه تلویزیونی «هوش برتر» و ورود نیروهای جوان به عرصه دوبله اظهار کرد: هفته گذشته بود که با پیمان پورمقیمی برای تولید برنامه «هوش برتر» در نوروز امسال صحبت کردم، ولی دیر اقدام کرده بودیم و فرصتی برای ضبط وجود ندارد.

وی افزود:قرار است «هوش برتر» در ایام ماه محرم و صفر هر سال در ۶۰ قسمت تولید شود.

زی نوری ادامه داد: ماهیت این مسابقه نشان دادن افراد نخبه و باهوش است کما اینکه در فصل های گذشته هم دیدیم، جوانان نخبه و با استعداد بعد از برنامه ما در دیگر مسابقاتی چون «برنده باش» شرکت کردند. این باعث خرسندی من است که برای اجرای «هوش برتر» انتخاب شدم.

این دوبلور جوان با اشاره به حضور نیروهای جوان در رسانه ملی به ویژه دوبله گفت: تا امروز نیروهای جوان بسیاری وارد عرصه دوبله شدند، البته اگر صداها، صدای خاصی باشد که به گوش مخاطب بنشیند و عاشق این کار باشند، حتما هم خودشان و هم صداهایشان در عرصه دوبله ماندگار خواهد بود.

وی افزود: مرجع تاثیرگذار و تعیین کننده در انتخاب صداها، به عقیده من صدا و سیماست. باید در نظر داشت که رسانه ملی مخاطب میلیونی دارد و هرکسی که در اینجا کار کند دیده می شود. دوستان بسیاری هستند که در سایت های مختلف کار می کنند، اما بازخورد آنها محدود است اما در رسانه ملی شما اگر اندک هم کار کنید باز دیده می شوید.

زی نوری در پایان گفت: در دو سال اخیر با حضور مدیر جوان واحد دوبلاژ مجتبی نقی‌یی، درب ها بسته نیست و شما اگر ذره ای استعداد داشته باشید در این دریای عمیق پیدا می شوید و بزرگان به دنبال شما خواهند گشت.  اگر کسی بخواهد در واحد دوبلاژ همکاری داشته باشد، باید با واحد دوبلاژ تماس بگیرند، ابراز علاقه کنند و مدارک تحصیلی و سن خود را اعلام کنند و بعد از مدتی که فراخوان داده شد، تِست از آنها گرفته می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار