کد خبر: ۴۸۱۸۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳

یکی از مهمترین تجهیزات ادارات، دفاتر و شرکتها مبلمان اداری است که نقش بسزایی را در افزایش بازدهی و تولید ایفا میکند. بکارگیری میز و صندلی اداری مدرن و ارگونومیک، موجب افزایش ایمنی کارکنان به هنگام کار شده و از بروز عوارض و ناراحتی های جسمی ناشی از نشستن جلوگیری می نماید.

صندلی اداری یکی از لوازم مهم در ادارات و شرکت ها محسوب می شود که اگر در انتخاب آن دقت نداشته باشید عوارض بدی را به دنبال خواهد داشت و همواره صندلی یکی از لوازم ضروری اداری بوده و هست که باید در طراحی و ساخت و خرید صندلی اداری نکات ایمنی و استانداردها رعایت شود.

صندلی اداری  مناسب باید تمامی ستون فقرات از جمله گردن، پشت، کمر و دنبالچه را پوشش دهد. در صندلی اداری به دلیل اینکه تکیه گاه و نشیمن گاه بی حرکت هستند شخص نمی تواند به راحتی بالاتنه خود را حرکت دهد برای همین باید از پشتی فاصله بگیرد و همین موضوع باعث خمیده شده ستون فقرات در مدت زمان زیادی می شود برای حل این مشکل برخی از شرکت های صندلی اداری طراحی کرده اند که براحتی به استفاده کننده آن امکان حرکت مفاصل لگن، ران، زانو و مچ را می دهد. لذا با توجه به این توضیحات باید در هنگام خرید یک صندلی اداری بسیار دقت به خرج داد و وقت مناسبی را برای خرید یک انتخاب در صندلی اداری یا مدیریتی قرار داد.

یکی از مهمترین تجهیزات ادارات، دفاتر و شرکتها مبلمان اداری است که نقش بسزایی را در افزایش بازدهی و تولید ایفا میکند. بکارگیری میز و صندلی اداری مدرن و ارگونومیک، موجب افزایش ایمنی کارکنان به هنگام کار شده و از بروز عوارض و ناراحتی های جسمی ناشی از نشستن جلوگیری می نماید. در واقع نوسازی مبلمان فرسوده اداری و تهیه صندلی ارگونومیک در محل کار، به مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت است که از طریق ارتقاء سلامت جسمی و روحی موجب بهبود عملکرد پرسنل هر مجموعه خواهد شد.

صندلی های قدیمی و فرسوده، با فوم های فرو رفته و پایه های سائیده شده و روکشهای ترک خورده، موجب خستگی و آسیب های جسمی گشته و تصویر زشت و رو به زوالی را به افراد القاء میکند. امروزه اکثر شرکتهای صاحب نام و مجموعه هایی با بهره وری بالا دریافته اند که شاد و مفرح ساختن محیط کار، تاثیر مستقیم در بهبود روند وظایف شغلی دارد. صندلی های اداری ارگونومیک مدرن و زیبا نیز هستند. نوسازی مبلمان اداری و بکارگیری میز و صندلی های ایمن ضمن ایجاد امنیت جسمی و روحی، از لحاظ زیبایی شناسی اثر روانی قابل توجهی را بر کارکنان میگذارد. تقریبا تمام ادارات و مجموعه هایی که اقدام به نوسازی و ارتقاء مبلمان اداری خود نموده اند، از طریق زدودن تصویر خسته کننده محل کار به بهره وری قابل توجهی دست پیدا کرده اند.

 

صندلی اداری ارگونمیک

 صندلی های DXRACER بهترین صندلی ارگونومیک اداری و صندلی گیمینگ

صندلی اداری ارگونومیک یکی از مهمترین بخش های یک صندلی اداری می باشد که در خرید تجهیزت اداری باید همواره به آن توجه کرد. صندلی کامپیوتری که مخصوص میزهای اداری می باشد علاوه بر داشتن ارگونومیک مناسب باید دارای ظاهری زیبا و شکیل نیز باید که مورد توجه مهمان های شرکت و اداره ها نیز قرار گیرد.

از ویژگی صندلی مدیریتی  استاندارد می توان به این موارد اشاره کرد یک صندلی باید قادر باشد وزن شخص را  بر روی بخش های مختلف بدن تقسیم بندی کند، در این خصوص ارتفاع صندلی های اداری بسیار اثربخش است یعنی صندلی نه باید خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد چرا که اگر بیش از اندازه بلند باشد به ناحیه درونی زانو فشار زیادی وارد خواهد کرد این در حالی است که وزن هیچ کدام از اعضای بدن شخص روی پاهایش نیست ! در مقابل صندلی کوتاه نیز وزن شخص را بر روی نشیمنگاه شخص می اندازد؛ پس اولین مورد در انتخاب صندلی ادارای استاندارد داشتن ارتفاع قابل تنظیم است.

خرید صندلی اداری

در هنگام خرید صندلی گیمینگ همواره به خدمات گارانتی ، شرکت ارائه دهنده قیمت و نحوه خرید از فروشگاه جهت استفاده و خرید از یک صندلی اداری را حایز اهمیت قرار دهید.

شرکت  DXRACER تولیدکننده و عرضه کننده لوازم جانبی و صندلی های ارگونومیک گیمینگ و اداریست.

از جمله گروه های محصولات DXRACER میتوان از صندلی های ارگونومیک ادرای و مدیریتی، صندلی های مدرن گیمینگ، صندلی های کنسول های بازی، صندلی های عناوین شبیه سازی و انواع لوازم جانبی نام برد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار