کد خبر: ۴۸۱۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵

کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در اعتراض به عدم افزایش امتیازات آن‌ها به میزان ۵۰ درصد براساس مندرجات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش شفاف، صبح امروز عده زیادی از کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در اعتراض به عدم افزایش امتیازات آن‌ها به میزان ۵۰ درصد براساس مندرجات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گفته معترضان؛ تبعیض در پرداخت حقوق‌ها موجبات رنج فراوانی را برای کارکنان این وزارتخانه که مسئولیت خطیر و انقلابی تامین غذای ملت را بر عهده دارند، فراهم آورده است.

آن‌ها می‌گویند که بی‌حاصل بودن دو سال پیگیری و نامه‌نگاری با مقامات کشور باعث شده که عده‌ای به نمایندگی از بیش از ۴۰ هزار نفر کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در سرتاسر کشور خود را به مقابل مجلس برسانند تا در روز‌های پایانی سال ناخشنودی خود را از بی‌توجهی به مطالبه قانونی‌شان ابراز دارند. 

گفتنی است عباس پاپی‌زاده بالنگان (نماینده حوزه انتخابیه دزفول و عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی) در میان تجمع‌کنندگان حاضر شده و ضمن شنیدن مطالبات آنها، به ایراد سخنانی پرداخت. وی به معترضان اعلام داشت که پیگیر مطالبات آن‌ها خواهد بود و در همین رابطه، با مقامات مربوطه در دولت جلسات گفتگویی خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: