کد خبر: ۴۸۲۱۰۵
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲

با فراگیر شدن استفاده از تلفن‌های همراه،‌ استفاده از تبلیغات پوش نوتیفیکیشن در میان روش‌های بازاریابی کسب‌وکارها قرار گرفته‌است. ویژگی شاخص این نوع تبلیغات امکان شخصی‌سازی آن‌ها برای کاربران گوناگون است.

پوش نوتیفیکیشن چیست ؟

در پاسخ به سوال پوش نوتیفیکیشن چیست ؟ می توان عنوان کرد، پوش نوتیفیکیشن‌ها پیام‌های کوتاه تعاملی مشابه اس‌ام‌اس (SMS) هستند؛ با این تفاوت که در اکثر مواقع همراه با تصویر منتشر می‌شوند. در این نوع تبلیغات،‌ برای کاربران پیام‌هایی ارسال می‌شود که مورد علاقه آن‌ها بوده یا مرتبط با موقعیت مکانی آن‌ها است. امکان ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن به دستگاه‌های گوناگون مانند موبایل، تبلت و لپتاپ وجود دارد که دسترسی به طیف وسیع کاربران را ممکن کرده‌است.

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن چیست و کسب درآمد از آن چگونه است ؟

    مزایای ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

  1. تبلیغات خود را برای کاربر مناسب ارسال کنید

عضویت در سرویس‌های پوش نوتیفیکیشن با انتخاب کاربران انجام می‌شود. بنابراین شما کاربر درست را جذب خواهیدکرد و هزینه‌های خود را در مسیر صحیح قرار خواهید داد.

علاوه بر امکان ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن براساس علایق کاربران، می‌توان این تبلیغات را براساس موقعیت مکانی نیز ارسال کرد. پلتفرم یکتانت امکان ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن را با دقت بالا فراهم کرده‌است. حتی در برخی شهرها توانایی ارسال پوش نوتیفکیشن براساس موقعیت خیابانی که کاربر در آن قرار گرفته است نیز وجود دارد.    

  1. اپلیکیشن خود را فعال نگه دارید

طبق یافته‌ها تا ۴۸ ساعت پس از نصب اپلیکیشن میزان استفاده از آن تا ۷۳ درصد کاهش می‌یابد. در این بازه زمانی و حتی پس از آن انجام اقداماتی برای بازگشت کاربران به اپلیکیشن ضروری است. با ارسال پوش نوتیفیکیشن می‌توانید کاربران قدیمی غیر فعال خود را به کاربران فعال بدل کنید. با تبلیغات پوش نوتیفیکیشن می‌توانید بازگشت کاربر به اپلیکیشن را تا ۱۰ برابر افزایش دهید.

  1. نرخ تبدیل را افزایش دهید

در تبلیغات پوش نوتیفیکیشن نرخ تبدیل نسبت به دیگر روش‌های تبلیغاتی بالاتر است. زیرا پیام متناسب با سلیقه کاربر را ارسال می‌نمایید و احتمال تبدیل شدن کاربر به مشتری را افزایش می‌دهید.

  1. مشتری را به درستی هدایت کنید

همان طور که پیش از این گفته شد،‌ با دانستن علایق کاربران و موقعیت مکانی آن‌ها می‌توان به صورت اختصاصی تبلیغات را ارسال کرد. اما مراحل پس از کلیک مشتری نیز دارای اهمیت است. لازم است شما صفحه فرود مناسب را انتخاب نمایید تا کاربر به آنچه مد نظر دارید برسد. با انتخاب لینک درست در پوش نوتیفیکیشن کاربر را به گونه به اپلیکیشن یا وب‌سایت دعوت کنید که ساعت‌ها در آن باقی بماند.

  1. در هر زمانی بازخورد بگیرید

در تبلیغات سنتی،‌ بازخورد گرفتن حتی پس از گذشت زمان به سختی امکان پذیر بود. اما در تبلیغات پوش نوتیفیکیشن می‌توانید در هر زمانی به نتایج پوش نوتیفیشن ارسالی دسترسی داشته باشید. در کمپین تبلیغاتی پوش نوتیفیکیشن یکتانت،‌ می‌توانید آمار پوش نوتیفیکیشن‌های ارسالی را مشاهده کرده و آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

  1. آگاهی نسبت به برند خود را بالاتر ببرید

با ارسال پوش نوتیفیکیشن کسب‌وکار شما،‌ حتی در صورت عدم عضویت کاربر آگاهی او از برند افزایش میابد و برند شما شناخته‌شده‌تر می‌گردد. کسانی که عضو پوش نوتیفیکیشن می‌شوند نیز، با ادامه روند ارسال به برند شما وفادارتر می‌گردند.

ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

مانند تمام امورات و اقدامات، ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی نیازمند رعایت اصولی است. برخی نکات را باید در محتوای تولید شده رعایت کرد. مانند تعداد کاراکتر عنوان، سایز عکس،‌ طول متن و ... . برای محتوای تولید شده نیز باید مواردی را مد نظر قرار داد که در این مورد دانستن پرسونای مخاطب بسیار کمک کننده خواهد بود. پس از آماده شدن محتوا نیز لازم است بازه‌های زمانی ارسال پیام و تعداد دفعات ارسال مورد توجه قرار گیرد و به دقت تعیین شود.

پلتفرم تبلیغاتی یکتانت استفاده از پوش نوتیفکیشن برای کمپین‌های تبلیغاتی را برای شما فراهم کرده‌است. در کمپین تبلیغاتی پوش نوتیفیکیشن یکتانت امکان ارسال پیام شما به میلیون‌ها کاربر به آسانی ممکن است. یکتانت پلتفرم تبلیغات آنلاینی است که با طیف وسیعی از رسانه‌ها و تبلیغ‌کنندگان همکاری دارد. در حال حاضر رسانه‌هایی نظیر خبرگزاری مهر، سایت زومیت،‌ خبرگزاری فارس و دنیای اقتصاد یکتانت را برای همکاری انتخاب کرده‌اند.

با یکتانت امکان ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن براساس موقعیت مکانی را خواهید داشت و پیشنهادات بهتری به کاربران خود خواهید داد. حتی امکان ارسال پیام برای کسانی که اپلیکیشن خاصی را روی دستگاه خود نصب کرده‌اند نیز وجود دارد. با یکتانت می‌توانید به اهداف تبلیغاتی خود دست یابید.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: