کد خبر: ۴۸۲۱۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۱

به طور خلاصه تبلیغات پاپ آپ را می توان تبلیغاتی دانست که در صفحه جدیدی در مرورگر وب کاربران باز می شود. کد های پاپ آپ معمولا توسط زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت نوشته می شوند و در قالب سایت نمایش دهنده تبلیغ قرار داده می شود.

شاید تا چند سال قبل اگر در مورد تبلیغات موثر برای کسب و کارها صحبت می کردیم بیشتر ذهن ها به سمت آگهی در روزنامه ها، بیلبوردهای شهری و امثال این ها کشیده می شد.

 اما هر ساله ضریب نفوذ اینترنت در میان مردم بالاتر می رود و به ویژه در چند سال اخیر با رشد استفاده از گوشی های هوشمند، استفاده از اینترنت از طریق این دستگاه ها افزایش بسیاری یافته است.

 از این رو باید صنعت تبلیغات نیز خود را با رفتارها و نیازهای کاربران وفق داده و به روز کند. تبلیغات اینترنتی امروزه یکی از بهترین راه های معرفی یک برند و یا کسب و کار می باشد.

 پاپ آپ از روشهای نوین تبلیغات نیز از موثر ترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در فضای مجازی به شمار می رود. در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

تبلیغات پاپ آپ چیست؟

به طور خلاصه تبلیغات پاپ آپ را می توان تبلیغاتی دانست که در صفحه جدیدی در مرورگر وب کاربران باز می شود. کد های پاپ آپ معمولا توسط زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت نوشته می شوند و در قالب سایت نمایش دهنده تبلیغ قرار داده می شود.

مزایای استفاده از تبلیغات پاپ آپ

برخی اوقات بنرهای تبلیغاتی سنگینی در سایت قرار می گیرند که سایت میزبان را بسیار سنگین کرده و زمان لود را بالا می برند. اما تبلیغات پاپ آپ بسیار سبک هستند و تاثیر زیادی در سنگین شدن سایت و طولانی شدن سرعت لود سایت ندارند.

برای تبلیغ دهنده مزیت اصلی خرید پاپ آپ ، بالا بردن سریع تعداد بازدیدکنندگان سایت و همچنین بهبود رتبه الکسای سایت است که در پرستیژ سایت بسیار مهم است. هجوم کاربران با این روش به سایت شما، موجب بهبود چشم گیر رتبه الکسای سایت شما می شود.

دیگر مزیت این نوع تبلیغات، صرفه اقتصادی آن است. زیرا هزینه این نوع تبلیغات بسیار مناسب تر از سایر روش های تبلیغات در اینترنت است و خیلی زود می توان با هزینه ای بسیار مناسب بازدید کننده کافی برای بهبود رتبه الکسا را دریافت کرد.

دیگر مزیت بزرگ پاپ آپ این است که خیلی به چشم کاربران می آید و توجه آن ها را جلب می کند. کاربران دنیای مجازی حوصله کمی دارند و به همین خاطر پاپ آپ ‌ها با پیام‌ های کوتاهی که به نمایش می ‌گذارند، می ‌توانند توجه آن ‌ها را به ‌خوبی به سمت جلب کنند.

 

پاپ آپ از روش های نوین تبلیغات

خدمات سایت پاپ گذر در زمینه تبلیغات پاپ آپ

در این زمینه سایت معتبر پاپ گذر به آدرس popgozar.com خدماتی ویژه خدمت تبلیغ دهندگان و صاحبان سایت های نمایش دهنده تبلیغات ارائه می نماید.

سایت های نمایش دهنده تبلیغات با عضویت در پاپ گذر می توانند سایت خود را به عنوان میزبان کدهای تبلیغات پاپ آپ در این سیستم ثبت کنند و کد را در قالب سایت خود قرار داده و به ازای میزان بازدید سایت خود درآمدزایی نمایند.

اما صاحبان تبلیغات نیز می توانند با عضویت در سیستم پاپ گذر، سفارش پاپ آپ در سایت های میزبان که در سیستم پاپ گذر ثبت شده اند، دهند. در حقیقت به ازای تعداد نمایش پاپ آپ خود در سایت نمایش دهنده آگهی هزینه پرداخت می کنند.

در حقیقت سیستم پاپ گذر، محل وصل نمایش دهندگان تبلیغات پاپ آپ و خریداران این گونه تبلیغات می باشد.

کاهش رتبه الکسا با سرعت نور

افزایش بازدید واقعی و بی نهایت

برندسازی کسب و کارها 

افزایش ممبر کانال های تلگرامی

و ...

هم اکنون به سایت پاپ گذر مراجعه کنید و از آفرهای ویژه نوروز ۹۸ بهرمند شوید .

popgozar.com

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: