کد خبر: ۴۸۲۴۰۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳

بردن سیستم خود به تعمیرگاه های بیرون به دلیل سرقت اطلاعات و موارد دیگر ریسک بزرگی است پس بهتر است تعمیرات کامپیوتری خود را به دست امداد رایانه تهران بسپارید چون کار های لازم به تعمیرات را در منزل یا محل کار شما انجام میدهند. امداد رایانه تهران ارائه دهنده ی صدها خدمات میباشد.

امروزه انسان برای رفع بسیاری از نیاز های خود در حوضه ی علمی و حوضه های دیگر به کامپیوتر روی آورده است همین امر سبب شده که کامپیوتر بیشترین کاربرد را در میان مردم داشته باشد. با استفاده های مداوم و عدم رعایت بعضی نکات امکان دارد سیستم دچار مشکلاتی جزئی یا اساسی شود که شما نیاز به یک تعمیرگاه ماهر پیدا کنید. بهترین تعمیر گاهی که می تواند در این زمینه به شما کمک کند امداد رایانه تهران می باشد که در ادامه ی مطالب کاملا در مورد آن توضیح می دهیم. نکاتی که در تعمیر کامپیوتر ها وجود دارد این است که مشتری با بردن سیستم خود به مغازه های تعمیراتی خطر بزرگی را متحمل می شود که این خطرات به شرح زیر می باشند:

سرقت اطلاعات: تعمیرکار دسترسی کامل به اطلاعات شما دارد و امکان دارد اطلاعات شما را به سرقت ببرد و از آنها سوءاستفاده کند. شما هرچقدر هم اطلاعات موجود در سیستمتان را حذف کنید باز امکان بازیافت و دسترسی به آن وجود دارد.

جابجا کردن قطعات: جا گذاشتن کامپیوتر در تعمیرگاه ها برای مدت های کم و طولانی ریسک بزرگی است چون در این مدت امکان دارد که قطعات سیستم شما را عوض کنند.

صرف وقت زیاد: شما برای بردن کامپیوتر خود به تعمیرگاه ها به دلیل ترافیک های موجود در رفت و آمد و مدت طولانی که برای تعمیر آن نیاز است وقت زیادی را از دست میدهید.

پرداخت هزینه های بالا: افراد عادی از نوع خرابی هیچ اطلاعی ندارند و نمی دانند خرابی که پیش آمده تا چقدر جدی و هزینه بردار است پس امکان دارد تعمیرکارها به خاطر خرابی های ناچیز هزینه ی زیادی را دریافت کنند.

خرابی های موجود بعد از تعمیر: ممکن است بعد از آوردن کامپیوتر به منزل، کامپیوتر روشن نشود و یا کلا مشکل آن برطرف نشده باشد پس شما دوباره مجبور هستید  به تعمیرگاه مراجعه کنید و یا تعمیرکار خود را عوض کنید این هم باعث صرف هزینه ی زیاد می شود هم اتلاف وقت.

مشکلاتی که در بالا اشاره شد خلاصه ای از مشکلات است علاوه بر این ها دهها مشکل دیگر وجود دارد که خودتان از آن خبر دارید. حالا سوالی که امکان دارد ذهن شما را درگیر کرده باشد این است که در صورت بروز خرابی چه کاری را انجام بدهیم و یا به کدام تعمیرگاه قابل اعتماد رجوع کنیم برای رفع خرابی؟  برای پاسخ به سوالتان باید بگویم در مرحله‌ی اول بهترین گزینه برای تعمیر کامپیوتر، تعمیرگاه هایی هستند که در منزل یا محل کار شما تعمیرات لازمه را انجام میدهند چون در این حالت دیگر شما مجبور به قبول کردن  خطرات ناشی از سپردن سیستم خود به دست تعمیرگاه های بیرون نیستید. امداد رایانه تهران می تواند بهترین انتخاب در این زمینه باشد. با ما در ادامه‌ی مقاله همراه باشید تا شما را با امداد رایانه تهران آشنا کنیم

امداد رایانه تهران:

شما با بردن کامپیوترتان به تعمیرگاه ریسک بزرگی می کنید

امداد رایانه تهران مرکز تخصصی تعمیر کامپیوتر در محل می باشد که مانند یک اورژانس کامپیوتری عمل میکند یعنی با تماس برقرار کردن با آنها در محل زندگی شما برای تعمیر کامپیوتر حاضر می شوند و این شرایط را ایجاد میکند  تا کار های مربوط به تعمیرات را در مکان هایی از جمله منزل و محل کار  که مشتری حضور دارد انجام دهد. امداد رایانه تهران نیرو های ماهر خود را با هزینه ی خود به محل مورد نظر میفرستد تا نیاز مشتری را به بهترین نحو، بالاترین سطح کیفیت و کمترین اتلاف وقت رفع کنند.

امداد رایانه تهران  با در نظر گرفتن کل خواسته های مشتری و بررسی آن ها سعی کرده در راستای تعمیرات کامپیوتر به بهترین نحو ارائه خدمات بدهد و همین امر سبب شده که در میان مردم محبوبیت خاصی را به دست بیاورد و مورد رضایت همه ی مشتریان قرار گیرد.

خدمات قابل ارائه امداد رایانه تهران:

خدماتی که امداد رایانه برای مشتری های خود ارائه میدهد که باعث برتری آنها نسبت به دیگر خدمات کامپیوتری شده به شرح زیر می باشد:

شما با بردن کامپیوترتان به تعمیرگاه ریسک بزرگی می کنید

 • تعمیرات کامپیوتر در محل زندگی و یا محل کار شما با بهترین و پایین ترین قیمت ها
 • پرداخت هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب برای رفتن به تمام نقاط تهران
 • تشخیص خرابی های کامپیوتر و اجرای تعمیرات تخصصی و رفع کل مشکلات موجود از جمله مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری

 

 • افزایش و بهبود عملکرد سیستم ها یی که دچار مشکل شده اند و سطح عملکرد آنها پایین آمده است
 • نصب کلیه ی ویندوزها و برنامه های مورد نیاز مشتری با پایین ترین قیمت های موجود در بازار
 • نصب سخت افزار های کامپیوتر مثل اسپیکر، پرینتر،هارد، دی وی دی رایتر و...
 • برگرداندن تمامی اطلاعات پاک شده و از دست رفته به درخواست مشتری
 • نصب برنامه های آنتی ویروس و ویروس یابی سیستم
 • حضور در محل در اسرع وقت
 • ارائه مشاوره های تلفنی رایگان برای رفع بعضی از خرابی ها که با تماس تلفنی قابل حل هستند
 • راه اندازی شبکه های اینترنتی و رفع خرابی های ناشی از آن
 • امداد رایانه تهران علاوه بر سیستم های خانگی اقدام به تعمیرات مربوط به لب تاپ در محل زندگی مشتری هم کرده است. البته امکان دارد تمام تعمیرات مربوط به لب تاپ در محل زندگی امکان نداشته باشد و مجبور شوند سیستم را به محل کارشان ببرند ولی حدالامکان سعی میکنند جلوی چشمان مشتری اقدام به تعمیر و رفع مشکل آن کنند تا مشتری نگران سرقت رفتن سیستم خود و اطلاعات موجود در آن نباشد
 • پاسخگویی و ارائه خدمات 24 ساعته
 • ارائه خدماتی از جمله فروش، مشاوره های مربوط به سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر و خرابی های آن، ارتقای عملکرد های سیستم
 • تعمیر کردن کامپیوتر در محل و در جلوی چشمان شما باعث می شود که با نحوه ی تعمیر کردن کامپیوتر تا حدی آشنا شوید .به طوری که دفعات بعد در صورت بروز همان مشکل قادر به حل آن باشید

 

 • لازم به ذکر است که متخصصان امداد رایانه قبل از رفتن به محل در مورد نوع خرابی و هزینه های آن مورد با مشتری صحبت می کنند تا مشتری با برآورده کردن هزینه ها و مقایسه ی آنها با دیگر شرکت های خدمات کامپیوتری، با اطمینان کامل امداد رایانه تهران را انتخاب کند

 

خدماتی که امداد رایانه تهران ارائه می دهد محدود به موارد بالا نیست و روز به روز در حال تلاش کردن است تا پاسخگوی نیازهای تعمیرات کامپیوتری بهتر مشتری باشد. برای برقراری ارتباط با آن ها تنها کافی است با شماره تلفن های زیر ارتباط برقرار کنید تا در محیط زندگی شما حاضر شوند و از این خدمات بهره مند شوید تا مشکلات کامپیوتر شما به بهترین نحو رفع شود.

 

 

۰۹۱۲۲۶۵۴۷۳۶

 

۰۹۲۰۲۶۵۴۷۳۶

 

۰۹۱۲۶۶۰۸۲۲۶

 

021۴۴۱۰۰۳۳۴

 

 ۰۹۰۲۲۶۵۴۷۳۶

 

۰۹۲۲۴۵۳۶۷۲۸

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: