کد خبر: ۴۸۲۷۱۲
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۲

فرمانده نیروی انتظامی با تبریک حلول سال نو تاکید کرد: رجاء واثق دارم آینده‌ای روشن و باعظمت و توأم بااقتدار و سربلندی برای ملت فهیم و مقاوم کشورمان رقم خواهد خورد.

به گزارش شفاف، سردار حسین اشتری؛ فرمانده نیروی انتظامی در پیامی حلول سال نو را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

سال1397 با تمام تلخی‌ها و شیرینی‌هایش به تاریخ پیوست اما از آنجا که براساس تعالیم قرآن کریم، نگاه به گذشته برای ساختن آینده، امری عالمانه و پسندیده است لذا نیروی‌انتظامی تلاش می‌کند مبتنی‌ بر این اصل راهبردی از دستمایه‌ها و تجربیات خود در سالی که گذشت، برای ارتقاء نظم و امنیت عمومی، بهره‌ بگیرد.

نیروی‌ انتظامی جمهوری اسلامی ایران، افتخار دارد با الهام از آموزه‌های مکتبی، تمسک به ائمه‌اطهار(ع) و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در راستای تأمین نظم، امنیت و ایجاد آرامش در جایجای ایران عزیز و همچنین تلاش برای رسیدن به «پلیس تراز انقلاب‌ اسلامی»، در تمامی عرصه‌های مأموریتی اعم از مرزبانی، آمدوشد در شهرها، کنترل راه‌ها و جاده‌ها، ارائه خدمات انتظامی و اجتماعی، مبارزه با اخلالگران نظم و امنیت و ... که در سایه‌سار تلاش شبانه‌روزی و مجاهدانه مأموران خدوم نیروی‌انتظامی، برگ زرینی بر دفتر عملکرد خود افزوده و ایفای نقش کند.

 زهی سعادت آغاز بهار طبیعت و ورود به سال1398 که با میلاد باسعادت مولای متقیان حضرت علی‌ابن‌ابیطالب(ع)، اسوه آزادمردان جهان و الگوی بزرگ انسانیت و معنویت مقارن شد.

با تمام وجود ارج ‌می‌نهیم تمام کسانی را که خالصانه و با ایمان قلبی برای تعالی، پیشرفت و اقتدار کشور عزیزمان ایران اسلامی مجاهدانه تلاش کرده‌اند و در رأس آنها، به مقام شامخ شهدای گرانقدر ازجمله شهدای نظم و امنیت، درود و رحمت می‌فرستیم.

اینجانب، به مصداق «و من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»، مراتب قدردانی خود را به خانواده معزز شهدا، آحاد همکاران، همرزمان و خانواده‌های صبور و مکرم‌شان ابلاغ و برای استمرار خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم بصیر و قدرشناس‌ در سال جدید با عمل به فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری در بیانیه «گام دوم انقلاب» آرزوی موفقیت بیش از گذشته می‌‌کنم، رجاء واثق دارم آینده‌ای روشن و باعظمت و توأم بااقتدار و سربلندی برای ملت فهیم و مقاوم کشورمان، رقم خواهد خورد.

پیروزی غرورآفرین ملت ولایی و غیور ایران اسلامی در جشن 40‌ سالگی انقلاب‌اسلامی و شکست مفتضحانه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نقش بر آب شدن توطئه‌ها و خدعه‌های شوم آنها تنها با قدرت لایزال الهی، عنایت بقیه‌الله الاعظم (عج)، هدایتهای داهیانه، مدبرانه و حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، صبر و استقامت ملت عزیز ایران، آمادگی و هوشیاری نیروهای مسلح و نقش همه‌جانبه نیروی‌انتظامی در تأمین امنیت عمومی کشور محقق شد.

از درگاه ایزد منان، روزگاری سرشار از سعادت و سلامت برای مردم عزیزمان، تمام همرزمانم و خانواده‌های ارجمندشان و خانواده‌های معزز شهدا همراه با استمرار توفیق در انجام خدمات شایسته‌تر از گذشته به کشور عزیزمان را آرزومندم. 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: