کد خبر: ۴۸۲۷۸۵
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۶

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: برنامه‌های نوروزی شهرداری از سوم آغاز و تا دم فروردین ماه در مناطق مختلف تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش شفاف،محمدرضا جوادی یگانه، در ارتباط با برنامه های نوروزی شهرداری تهران، اظهار کرد: ایده کلی برای جشن‌های نوروزی 98 این است که مردم برای تفریح و پر شدن اوقات فراغت‌شان از خانه‌هایشان بیرون بیایند که بر همین اساس از سوم تا دهم فروردین ماه برنامه شاد و مفرحی تحت عنوان نوروزگاه در معابر مختلف شهر تهران برپا خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: برای تحقق این مهم، تلاش کردیم که نسبت به سال گذشته تفاوت‌هایی را در برنامه‌ها بگنجانیم از جمله اینکه ما در سال گذشته تنها یک نوروزگاه اصلی داشتیم اما امسال آن را گسترده کردیم.

معاون شهردار تهران تاکید کرد: امسال حدود 40 نوروزگاه و پیاده راه را طراحی کرده‌ایم و برنامه ریزی‌های این مهم را به مناطق مختلف شهرداری تهران محول کردیم تا به صورت حداکثری از ظرفیت‌ها بهره بگیرند.

جوادی یگانه درباره وظیفه ایجاد این نوروزگاه‌ها در شهرداری‌های مختلف تهران، گفت: شهرداری برای انجام هماهنگی و انسجام بیشتر برنامه‌های نوروز 98 ستادی را در معاونت فرهنگی و اجتماعی ایجاد کرده است که بر اساس آن هماهنگی‌های لازم ذیل معاونت فرهنگی و اجتماعی با سایر دستگاه‌های مستقر در شهرداری انجام می‌شود. بر همین اساس این 40 نوروزگاه در بین مناطق مختلف شهر تهران پخش شدند و شهرداران مناطق وظیفه طراحی نوروزگاه‌های محلی و منطقه‌ای را عهده‌دار شدند.

معاون اجتماعی شهرداری تهران در پایان درباره نورزگاه عطر یاس حرم مطهر امام خمینی (ره) تاکید کرد: تفاوت عطر یاس با سایر نوروزگاه‌ها مهمانان و گردشگران آن است، این منطقه ور‌ودی شهر تهران است و پذیرای مسافران زیاد است، همچنین همه روزه پذیرای زوار حرم امام خمینی(ره) و بهشت زهرا نیز هست. باتوجه به مسافران این منطقه ما تلاش کردیم امکانات آن علی‌الخصوص برای مسافرانی که به تهران می‌آیند متفاوت‌تر باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: