کد خبر: ۴۸۲۷۸۸
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۸

مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو با تاکید بر اینکه وقوع سیلاب شدید در لرستان موجب قطعی آب ۶۰ روستای استان شده است، گفت: تمامی تیم‌های عملیاتی مجموعه در تلاش برای رفع مشکل قطعی برق ۱۷۰ روستای منطقه هستند.

به گزارش شفاف، میثم جعفرزاده مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو اظهار داشت: در اثر وقوع سیلاب در استان لرستان، آب 60 روستا در قالب دو مجتمع آبرسانی قطع شده است.

وی با اشاره به اینکه در 48 روستا توزیع آب تانکری صورت می‌گیرد، ادامه داد: در 12 روستا نیز به دلیل قطع راه‌های دسترسی امکان توزیع آب تانکری وجود ندارد و در حال تامین آب بسته‌بندی برای توزیع می‌باشیم.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو با تاکید بر اینکه خط انتقال آب شهر معمولان نیز دچار شکستگی شده است، عنوان کرد: به علت سیل و طغیان رودخانه امکان فعالیت تیم‌های تعمیراتی نمی‌باشد. در حال حاضر مخزن ذخیره آب شهر نیز پر بوده و مدیریت فشار در شبکه اعمال می‌گردد.

جعفرزاده با تاکید اشاره به اینکه تعداد روستاهای بی‌برق در استان لرستان به 170 مورد رسیده است، گفت: در حال حاضر تمامی تیم‌های عملیاتی در منطقه در حال آماده باش بوده و در حال رفع مشکلات ایجاد شده هستند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار