کد خبر: ۴۸۲۷۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶

به دلیل آبگرفتگی, مسیر دو یادمان شهدای چزابه و شرهانی برای زائران راهیان نور مسدود شد.

به شفاف, با رسیدن جبهه ابرهای باران‌زا به استان خوزستان که منجر به بارش شدید باران در بعضی نقاط این استان شد, موجب مسدود شدن مسیر برخی یادمان‌ها از جمله شهدای چزابه در خوزستان و شرهانی در استان ایلام شده است. بر همین اساس ستاد مرکزی راهیان نور اطلاعیه‌ای در این خصوص صادر کرد.

بر اساس اطلاعیه ستاد مرکزی راهیان نور کشور، با توجه به بارندگی های اخیر در استان‌های خوزستان و ایلام و به دلیل آبگرفتگی جاده های منتهی به یادمان های شهدای چزابه در شهرستان دشت آزادگان خوزستان و شرهانی در شهرستان دهلران استان ایلام، این مسیرها موقتا مسدود و یادمان های فوق تا اطلاع ثانوی امکان میزبانی از کاروان های راهیان نور را نخواهند داشت.

در این اطلاعیه آمده است که به غیر از دو یادمان اعلام شده، تمامی مسیرهای مواصلاتی و جاده های منتهی به یادمان های هشت سال دفاع مقدس در استان های خوزستان و ایلام، باز و امکان تردد زائرین شهدا بلامانع است.

کاروان ها و زائرین راهیان نور، در برنامه ریزی های خود جهت حضور در یادمان های هشت سال دفاع مقدس استان های خوزستان و ایلام، از قبل نسبت به وضعیت جاده‌ها و هشدارهای هواشناسی اطلاعات لازم را کسب کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: