کد خبر: ۴۸۲۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰

فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی با بهره‌گیری حداکثری از تمام توان و امکانات مهندسی، لجستیکی، توزیع مواد غذایی و دارویی به منظور تامین نظم و امنیت منطقه، بازگشت شرایط به حالت عادی، کمک و امدادرسانی به هموطنان آسیب‌دیده از سیل وارد عمل شد.

به گزارش شفاف، سردار " حسین اشتری" در حاشیه بازدید میدانی از منطقه سیل زده شهرستان آق قلا، ضمن تسلیت شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خوشبختانه همکاری بسیار مطلوب مردم با مسئولان، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و دیگر دستگاههای حاضر در مناطق سیل زده موجب شد، مشکل خاص امنیتی و انتظامی تا این لحظه گزارش نشود.

وی به دستورات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به رئیس ستادکل نیروهای مسلح مبنی بر کمکرسانی به مردم مناطق سیلزده اشاره و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش،بسیج و... برای کمک به مردم این مناطق با بهره‌گیری حداکثری از تمام توان و امکانات مهندسی، لجستیکی، توزیع مواد غذایی و دارویی به منظور تامین نظم و امنیت منطقه، بازگشت شرایط به حالت عادی، و کمک و امدادرسانی به هموطنان آسیب‌دیده از سیل وارد عمل شد.

فرمانده ناجا به اعزام نیروهای کمکی از سایر استانها برای تامین نظم و امنیت و کمکرسانی به مردم این مناطق اشاره و بیان کرد: دریابانی استان گلستان با بهرهگیری از امکانات خود نظیر قایق موتوری در حال انتقال و جابجایی مردم در منطقه است.  

وی ادامه داد: در گفتوگو با تعداد زیادی از مردم منطقه شاهد رضایتمندی آنان از عملکرد دستگاههای حاضر در صحنه بودیم و تنها دغدغه این عزیزان، خروج آب از  منازل و شهرشان و بازگشت شرایط به حالت عادی بود که خوشبختانه تمام توان خود را برای انجام این مهم به کار بستهاند.

اشتری با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی تا پایان این ماموریت مهم در کنار مردم مناطق سیلزده است، خاطرنشان کرد: جا دارد، از همکاری خوب مردم این مناطق با مسئولان، نیروهای مسلح و همه کسانی که در رفع این مشکل تلاش میکنند، تشکر و قدردانی کنم.

قدردانی امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا از خدمات ارزنده پلیس و نیروهای مسلح در خدمت رسانی به مردم

در ادامه این بازدید ، آخوند "عبدالحی میرزا علی" امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا با تشکر از خدمات ارزنده پلیس در خدمت رسانی به مردم ، اظهار کرد: از همه نیروهای مسلح به خصوص نیروهای زحمتکش پلیس که از همان ساعات اولیه برای کمکرسانی به مردم در منطقه حاضر شدند، تشکر و قدردانی میکنم.

امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا، دغدغه اصلی مردم این شهر را، خروج آب از منازل و شهر عنوان و تصریح کرد: نیروی انتظامی با گشتهای سیار خود در مناطق سیل زده امنیت را برقرار کرده و ما از این بابت هیچگونه مشکلی نداریم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: