کد خبر: ۴۸۳۰۵۹
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
سخنگوی وزارت کشور:

سخنگوى وزارت کشور با اشاره به جلسه اخیر شوراى عالى مدیریت بحران، گفت: با تاکید وزیر کشور مقرر شد، وزیر معین هر استان سیل زده در دولت تعیین و به صورت جدی و فوق العاده در استانهای حادثه دیده تا تثبیت اوضاع امورات را نظارت و پیگیری کند.

به گزارش شفاف، سید سلمان سامانى سخنگوى وزارت کشور با اشاره به جلسه اخیر شوراى عالى مدیریت بحران اظهارداشت: با تاکید وزیر کشور مقرر شد، وزیر معین هر استان سیل زده در دولت تعیین و به صورت جدی و فوق العاده در استانهای حادثه دیده تا تثبیت اوضاع امورات را نظارت و پیگیری کند.

وى در ادامه افزود: همچنین تمامى دستگاه هاى امدادی و اجرایی برای هر یک از استانهای حادثه دیده نماینده ویژه جهت پیگیری و نظارت بر اقداماتی که آن دستگاه ها باید انجام دهد مشخص و به سازمان مدیریت بحران کشور معرفی کنند.

سخنگوى وزارت کشور تاکید کرد: گزارش نمایندگان ویژه دستگاه هاى امدادى و اجرایى برای سازمان مدیریت بحران کشور به صورت مستمر ارسال و پیگیرى خواهد شد.

سامانى گفت: مقرر شد در هر استان حادثه‌دیده با عنایت به ورود سیلاب به داخل منازل مسکونی و ماندگارى در ساختمان ها، تیم ویژه فنی با مسئولیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و عضویت سازمان نظام مهندسی و شهرداری تشکیل و قبل از سکونت مجدد افراد مقاومت و ایمنی سازه ها را مورد بررسی قرار مى دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: