کد خبر: ۴۸۳۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰

اداره کل هواشناسی تهران اخطار داد با پیش بینی بارش ها در این استان طی چندروز آینده و امکان آبگرفتگی معابر عمومی به شهروندان توصیه کرد که به دلیل احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از اطراق در حاشیه رودخانه ها جدا بپرهیزند.

به گزارش شفاف، اداره کل هواشناسی تهران اخطار داد با پیش بینی بارش ها در این استان طی چندروز آینده و امکان آبگرفتگی معابر عمومی به شهروندان توصیه کرد که به دلیل احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از اطراق در حاشیه رودخانه ها جدا بپرهیزند.

فعالیت سامانه بارشی از امروز (شنبه) تا دوشنبه شب در استان تهران در بعضی ساعات به خصوص عصر و شب بارش باران گاهی با رگبار و رعد و برق، تندباد موقتی و احتمال تگرگ و در ارتفاعات همراه با مه و بارش باران و برف در پاره ای نقاط گاهی با کولاک برف پیش بینی شده است.

شدت بارش ها از عصر یکشنبه تا صبح دوشنبه خواهد بود.

براساس این اطلاعیه از دوشنبه شب با خروج سامانه بارشی بتدریج از میزان ابرها در استان تهران نیز کاسته خواهد شد.

در اخطاریه هواشناسی آمده است: با توجه به شدت بارش ها در برخی مناطق شهری بویژه نیمه شرقی استان امکان آبگرفتگی معابر عمومی وجود دارد.

همچنین تاکید شده است که به دلیل لغزندگی جاده ها و کاهش دید، شهروندان و متولیان راهها برای عبور از جاده های کوهستانی و برف گیر تمهیدات لازم را در نظر بگیرند.

کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه به ترتیب (12و 21)، (11 و 18) و (9 و 18) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: