کد خبر: ۴۸۳۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷

مؤسسه فرهنگی نفحات‌القرآن فهرست محافل قرآنی خود در ایام ماه شعبان را اعلام کرد.

به گزارش شفاف، طبق سنوات گذشته کرسی‌های تلاوت دارالقرآن نفحات ویژه اعیاد شعبانیه برگزار می‌شود.

بر همین اساس، دوشنبه ۱۹ فروردین، با تلاوت محسن قاسمی و اجرای گروه سبیل‌الرشاد در مسجد سیدالشهدا (ع) خانیآبادنو پس از نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد. همچنین در همان روز، محفل دیگری با تلاوت سعید پرویزی قاری بین‌المللی کشورمان و ارائه حفظ زینب فیضی در مدرسه شهید نواب صفوی واقع در خیابان ۱۷ شهریور ساعت ۱۱ صبح و در مدرسه پاسداران اسلام واقع در میدان امام حسین (ع) ساعت ۱۳ برگزار خواهد شد.

محفل قرآنی دیگری، سه‌شنبه ۲۰ فروردین ساعت ۷ صبح در مدرسه امام عصر (عج) واقع در خیابان ایران با تلاوت حاج حمیدرضا احمدی‌وفا، قاری بین‌المللی برگزار خواهد شد. همچنین کرسی تلاوت دیگری در همان روز، ساعت ۱۱ صبح در مدرسه شاهد ارشاد واقع در خیابان مجاهدین اسلام باتلاوت حمیدرضا احمدی وفا و با ارائه حفظ محمود نوروزی برگزار خواهد شد.

۲۰ فروردین ساعت ۱۳ با تلاوت وحید خزایی در مدرسه ندای صالحین واقع در میدان بهارستان و ارائه حفظ محمود نوروزی برگزار خواهد شد.

در ادامه این کرسی‌ها و در روز چهارشنبه ۲۱ فروردین، ساعت ۷ صبح در مدرسه آزادی ملت واقع در خیابان ایران کرسی تلاوت ۳۴۵ با تلاوت محمدحسن موحدی و رجا ایوب از تانزانیا و در همان روز ساعت ۱۱ صبح کرسی ۳۴۶ نفحات در مدرسه شهدای موتلفه اسلامی واقع در میدان ابن سینا با تلاوت محمدحسن موحدی و رجا ایوب از تانزانیا برگزار خواهد شد.

کرسی تلاوت ۳۴۷ نفحات القرآن، چهارشنبه ۲۱ فروردین پس از نماز عشا، در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) واقع درخانی‌آبادنو، با تلاوت علیرضا رضایی قاری بین‌المللی کشورمان و اجرای گروه سبیل الرشاد برگزار خواهد شد.

کرسی تلاوت ۳۴۸ نفحات القرآن، پنجشنبه ۲۲ فروردین ساعت ۱۲ ظهر در مدرسه ثامن الائمه (ع) واقع در میدان بهارستان با تلاوت قاسم مقدمی، قاری بین‌المللی کشورمان و با سخنرانی هادی ربیعی برگزار خواهد شد.

کرسی تلاوت ۳۴۹ نفحات القرآن، ۲۲ فروردین پس از نماز عشا در مسجد جامع ولیعصر (عج) واقع در خانی آبادنو با تلاوت قاسم مقدمی و گروه سبیل الرشاد برگزار خواهد شد.

کرسی‌هاس تلاوت از طریق نرم‌افزارهای اینستاگرام در صفحه nafahat.video@ و برنامه لحظه‌نگار به صورت مستقیم پخش می‌شود که قرآن‌دوستان می‌توانند با مراجعه به این دو برنامه به صورت زنده از نفحات و نغمات آیات الهی بهره‌مند شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: