کد خبر: ۴۸۳۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: راهپیمایی محکومیت اقدام ترامپ و حمایت از سپاه مقتدر روز جمعه بعد از نماز جمعه از دانشگاه تهران به سوی میدان انقلاب برگزار خواهد شد.

به گزارش شفاف، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: راهپیمایی محکومیت اقدام ترامپ و حمایت از سپاه مقتدر روز جمعه بعد از نماز جمعه از دانشگاه تهران به سوی میدان انقلاب برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: این راهپیمایی در شهرستان‌های استان نیز از میعادگاه‌های نماز جمعه صورت خواهد گرفت.

وی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اقدام دولت آمریکا مبنی بر معرفی سپاه پاسداران به عنوان گروه تروریستی را به شدت محکوم می‌کند.

محمودی افزود: در شرایطی که سپاه مقتدر پاسداران به عنوان امید مستضعفان در سطح جهان نورافشانی می‌کند و سردار سلیمانی و سپاه قدس رهبری جبهه مقاومت را در دست داشته و خواب راحت را از استکبار جهانی و صهیونیست‌ها سلب کرده است، دولت خبیث آمریکا این نهاد انقلابی را تروریست معرفی می‌کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهارداشت: این در حالی است که دولت آمریکا به عنوان تروریست دولتی در تمام جنایات ضدبشری دست داشته و در پرورش داعش و تمام گروه‌های تروریستی شریک است. 

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: