کد خبر: ۴۸۳۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از صدور شناسنامه و کارت ملی برای سیل زدگان شهر پلدختر خبر داد و گفت: این افراد پس از تایید ستاد مدیریت بحران در شهر پلدختر برای ثبت‌نام و دریافت شناسنامه و کارت ملی خود اقدام کنند.

سیف‌الله ابوترابی در گفت و گویی، در ارتباط با نحوه صدور شناسنامه و کارت ملی برای خسارت‌دیدگان از سیل در شهر پلدختر گفت: این افراد باید ابتدا به ستاد مدیریت بحران در شهر پلدختر مراجعه و پس از تایید این ستاد به خرم‌آباد مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: در همین زمینه سازمان ثبت احوال در خرم آباد آمادگی کامل برای صدور شناسنامه و کارت ملی برای سیل زدگان شهر پلدختر دارد.

سخنگوی سازمان ثبت احوال در ارتباط با زمان صدور شناسنامه و کارت ملی برای سیل زدگان شهر پلدختر گفت: شناسنامه در همان روز برای افراد صادر می‌شود اما با توجه به اینکه صدور کارت ملی به صورت متمرکز در تهران است، صدور کارت ملی کمی زمانبر است و پیش‌بینی می‌شود طی یک بازه زمانی 15 روزه کارت ملی برای این افراد صادر شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر سازمان ثبت احوال هیچ محدودیتی برای صدور شناسنامه و کارت ملی جدید برای سیل زدگان شهر پلدختر ندارد گفت: این افراد می‌توانند در ساعات اداری به مراکز اشاره شده مراجعه و نسبت به ثبت نام و همچنین دریافت شناسنامه و کارت ملی خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: