کد خبر: ۴۸۳۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۱

مواردی چون محلی که باید برای نصب کردن آنها انتخاب شود ، طرحی خاص که از حیث کاربرد و زیبایی ما را قانع بکند ، جنس موادی که از آنها ساخته شده اند و کیفیتی که از آنها در قبال آن جنس انتظار داریم ، می توانند در اتخاذ تصمیم نهایی ما برای خرید مفید باشند .

امروزه می توان ست آینه و باکس سرویس بهداشتی را یکی از وسایل هایی دانست که تاثیر بسزایی در کیفیت زندگی ما دارد . چرا که بهداشت عمومی در خانه را ارتقا می دهد و مکانی کاربردی برای نگه داشتن وسایل آرایشی یا بهداشتی است . بنابر استفاده ای که قرار است از آن بکنیم ، چه در سرویس بهداشتی یا حمام ، باید توجهی خاص به نکاتی داشته باشیم تا ما را برای انتخابی شایسه راهنمایی بکنند . مواردی چون محلی که باید برای نصب کردن آنها انتخاب شود ، طرحی خاص که از حیث کاربرد و زیبایی ما را قانع بکند ، جنس موادی که از آنها ساخته شده اند و کیفیتی که از آنها در قبال آن جنس انتظار داریم ، می توانند در اتخاذ تصمیم نهایی ما برای خرید مفید باشند . در همین راستا نکاتی را برای شما بازگو می کنیم تا در رسیدن به آگاهی و خریدی که موجب رضایت شما بشود ، راهنمایی هایی موثر باشند .

انواع روشویی­ها

روشویی­ها در دو نوع ساخته می­شوند:

رو شویی­ های ایستاده (زمینی)
مدل های روشویی­ های کابینتی را ازطریق سایت پخش تهران می توانید مشاهده کنید

  روشویی­های ایستاده که به آنها روشویی زمینی یا بدون کابینت نیز گفته می­شود روشویی­های به نسبت ساده­تری هستند که غالباً از جنس چینی ساخته می­شوند. در این مدل از روشویی­ها که تقریباً از مدل­های قدیمی روشویی­ها محسوب می­شوند فضای زیر سینک بدون استفاده باقی می­ماند.

  روشویی­های کابینتی نوع دیگری از روشویی­ها می­باشند که مدل جدیدتری نسبت به  روشویی­های ایستاده محسوب می­شوند. در این مدل از روشویی­ها یک باکس به شکل کمد یا کابینت زیر فضای سینک قرار می­گیرد و آن را کاربردی می­سازد. از این باکس معمولاً برای نگهداری لوازم بهداشتی و مواد شوینده استفاده می­شود. این مدل از روشویی­ها نسبت به روشویی­های ایستاده کاربردی­تر هستند و به این علت طرفداران بسیار زیادی دارند.      امروزه به علت وجود فضای کم در منازل خانواده­ ها به دنبال استفاده بهینه از قسمت­های مختلف خانه­ی خود هستند. استفاده از این نوع روشویی­ها این امکان را برای آنها فراهم می­آورد که از فضای سرویس بهداشتی خود به نحو احسن استفاده نمایند.

آینه­  روشویی

  جزء دیگری که در فضای سرویس بهداشتی مورد توجه قرار می­گیرد و از عناصر اصلی در  سرویس بهداشتی محسوب می­شود، آینه روشویی است. آینهی روشویی در واقع آینه­ای است که در بالای روشویی محلی که برای شست و شوی دست­ها و صورت در نظر گرفته شده، نصب می­شود. این آینه­ ها که از گذشته تا به امروز دستخوش تغییرات بسیاری بوده­اند، در شکل­ها و اندازه­ های مختلف ساخته می­شوند. برخی از آنها ساده و بدون قاب هستند و معمولاً در سرویس­های بهداشتی عمومی مورد استفاده قرار می­گیرند. برخی دیگر که نسبت به مدل­های ساده و بدون قاب جدیدتر و به­روزتر هستند دارای قاب هستند. این قابها در دو جنس مختلف ساخته می­شوند: پلاستیکی و پی وی سی. پی وی سی­ها از لحاظ مقاومت در برابر ضربه، ضد آب بودن، برخورداری از تنوع زیاد، آنتی باکتریال بودن و جلوگیری از رشد باکتری­ها و قارچ­ها در محیطهای مرطوب نسبت به پلاستیک­ها انتخاب بهتری هستند. با این که پی وی سی­ها از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار هستند ولی بسیاری از مردم به علت برخورداری از مزایای آن ترجیح می­دهند از این جنس استفاده نمایند.

 

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: