کد خبر: ۴۸۳۶۶۱
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴

طراحی نمای ساختمان بیانی از ارزش ، نمایش و معماری آن بنا است . در واقع به سان پاکت یا کاغذ کادویی است که می تواند تصویری از هدف خلاقانه و فکر به کار رفته در پروژه را ارائه دهد .

نمای ساختمان از خیابان ها قابل رویت است و همین نکته طراحی نمای ساختمان را به عنصری مهم در زیبایی و جذابیت یک منطقه تبدیل می کند . بنابراین طراحی نمای ساختمان باید به گونه ای باشد که مقیاس و ظاهری با صفا ، تناسب و ریتم را دارا باشد . دقت و توجه در طراحی نمای ساختمان مسکونی این اطمینان را ایجاد می کند که ساختمان در دیدگاهی انتقادی چه از نزدیک و چه در دور نما موفق و پایدار باشد .

پیوستگی در طراحی نمای ساختمان مسکونی است که باعث می شود تعریف و حصار یک خیابان میسر شود و فضای عمومی زیبا و دلچسب گردد . اگر یک ساختمان به عقب نشینی احتیاج دارد باید از قابل استفاده و جذاب بودن فضای خارجی آن نیز اطمینان حاصل کرد .

اهمیت نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان بیانی از ارزش ، نمایش و معماری آن بنا است . در واقع به سان پاکت یا کاغذ کادویی است که می تواند تصویری از هدف خلاقانه و فکر به کار رفته در پروژه را ارائه دهد . به شکل فزاینده ای طراحی نمای ساختمان مسکونی امروزه به عنوان تعدیل کننده های محیطی مهمی شناخته می شود و کلید تاثیر گذاری در موفقیت تجاری و ریسک های یک پروژه به شمار می آید . به بیان دیگر طراحی نمای یک ساختمان است که می تواند عملکرد صاحبان ، ساکنان و تمام آن چه ساختمان را احاطه کرده است نشان دهد و هم چنین عملکرد ساختمان موجود را تغییر دهد .

شرکت طراحی نمای ساختمان می تواند راه حل هایی ارائه دهد که تمام جنبه های ارزشی را با هم ترکیب نماید که اگر رویکرد آن متکی بر خلاقیت و مهارت و متمرکز بر عملکرد و کسب و کار باشد ، می توان گفت موفق عمل کرده است ؛ به بیان دیگر یک شرکت طراحی نمای ساختمان همه چیز را از طراحی کانسپت تا پیاده سازی یا نوسازی را بر اصول طراحی و فنی استوار می سازد .

تصمیمات استراتژیک در طراحی نمای ساختمان

به طور معمول قیمت طراحی نما مساوی با ساختار ساختمان است . ما در گروه معماری زردستان در خصوص طراحی نمای ساختمان با مالکین و توسعه دهندگان درباره ریسک های تجاری ، فنی و تهیه برنامه گفت و گو کرده و مشورت های لازم را به آن ها می دهیم . در ابتدای پروسه طراحی نمای ساختمان هم چنین راه حل هایی ارائه می شود که ارزش هایی را به خاصیت های موجود ساختمان اضافه کند ؛ از افزایش دوام و راه های حفظ انرژی گرفته تا جای گذاری نام تجاری شرکت مالک .

در طراحی نمای ساختمان مسکونی نیز می توان از موارد بی شماری چون طراحی نور ، چشم انداز و امکانات گرمایشی برای زیبا و درخور سکونت ساختن یک ساختمان بهره برد . کافی است شما به ما بگویید چه چیزی می پسندید تا ما برای شما طراحی مناسبی را انجام دهیم .

فستیوال رنگ و مواد جدید در ساختمان

مواد و رنگ به کار رفته در طراحی نمای ساختمان مسکونی شخصیت آن ساختمان را تعریف می کند . ما طیف وسیعی از تکنیک های خلاقانه را به شما ارائه می کنیم تا ساختمانی زیبا و جذاب داشته باشید . سطوح ، بخش مهمی از یک معماری به شمار می روند و بافت های بسیار زیادی هستند تا این سطوح را پوشش دهند : صیقلی یا زبر ، سخت یا نرم ، منعکس کننده ، آینه ای یا مات . رنگ ها نیز در طیف وسیعی از تیره تا روشن یا پر طراوت تا ساده موجود هستند . این شما هستید که انتخاب می کنید و ما به شما کمک می کنیم .

طراحی نما های کلاسیک ، رنگ ها و مواد سنتی را می طلبند و ساختمان های مدرن می توانند ظاهری نوآورانه با استفاده از مواد جدید یا استفاده جدید از مواد سنتی داشته باشند . ما به شما مجموعه ای متنوع از این مواد از گچ و نقاشی گرفته تا پوشش سنگ طبیعی و سرامیک را با طراحی نمای انحصاری به شما ارائه می کنیم .

عملکرد عالی در طراحی نمای ساختمان مسکونی

طراحی نمای ساختمان مسکونی به عنوان رابطی میان محیط خارجی و فضای درونی ساختمان ، نقش مهمی در تغییرات نوری و گرمایی ایجاد می کند ؛ فلذا این عملکرد بر آسایش و بهره وری ساکنین ساختمان ، مصرف انرژی و هزینه های جاری تاثیر گذار خواهد بود .

به همین دلیل است که می توان گفت تجربه و تخصص در شناخت مواد ، فیزیک ساختمان ، عملکرد و سیستم های ساختمان نقش بسیار مهمی در ساختمان مسکونی دارد و گروه معماری زردستان مفتخر است که این تجربه و تخصص را در اختیار شما قرار بگذارد .

دانش همکاران ما در گروه معماری زردستان در خصوص طراحی نمای ساختمان مسکونی ، ما را قادر می سازد تا به دیدگاه های بلند پروازانه شما در طراحی نمای ساختمان مسکونی خود جامه عمل بپوشانیم . این دانش ترکیبی از مهندسی سازه ، فیزیک ساختمان و تکنیک های پیشرفته مدل سازی است .

شرکت طراحی نمای زردستان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: