کد خبر: ۴۸۳۸۱۰
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

آمیتاب باچان ستاره سینمای بالیوود، به عنوان بیشترین پرداخت کننده مالیات هند معرفی شد.

به گزارش شفاف، به نقل از ایندی تایمز، آمیتاب باچان فوق ستاره محبوب فیلم‌های سینمایی کشور هند که با لقب «بی بزرگ، Big B» و پادشاه سینمای هند شناخته می شود، با پرداخت ۷۰ کرور معادل ۱۰ میلیون دلار به عنوان مالیات به دولت هند، عنوان بیشترین مالیات دهنده صنعت سینما در سال ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ لقب بگیرد.

پیش از این سلمان خان بازیگر فیلم سینمایی «سلطان» با ۴۴.۵ کرور مالیات در سال ۲۰۱۸ این عنوان را کسب کرده بود، آکشی کومار نیز که چندین سال با ۲۹.۵ بیشترین مالیات دهنده هند محسوب می شد، از سال ۲۰۱۷ دیگر نتوانسته به این عنوان دست پیدا کند.

وکیل آمیتاب باچان اعلام کرد که این پول که مبلغ بالایی محسوب می شود، کمک زیادی به کشور و در نهایت به مردم خواهد کرد. پاچان علاوه بر این، فعالیت‌های خیرخواهانه دیگری نیز انجام داده؛ مثل پرداخت وام‌های ۲۰۴۸ کشاورز در منطقه بیهار.

او همچنین یکی از اولین بازیگرانی بود که در پی حمله تروریستی به منطقه پولواما هند به کمک خانواده‌های آسیب دیده رفت و به هر خانواده ۱ میلیون روپیه کمک مالی کرد که مبلغ قابل توجهی محسوب می شود.

باچان آخرین بار در فیلم جنایی و ماجراجویی «بادلا» به کارگردانی سوجی گوش بازی کرده است و اثر بعدی او نیز «برهماسترا» نام دارد و با رانیر کاپور و آلیا بهات در آن به ایفای نقش می پردازد. این فیلم همزمان با سال نوی میلادی منتشر خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار