کد خبر: ۴۸۴۱۸۷
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس گفت: هیأتی از سوی این کمیسیون به پلدختر و خوزستان سفر کرده و از نزدیک وضعیت بهداشتی و درمانی آن مناطق را مشاهده کرده‌اند و بر همین اساس قرار است گزارشات آنها به کمیسیون بهداشت در جلسه آتی ارائه و قرائت شود.

به گزارش شفاف، حیدرعلی عابدی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی  گفت:‌ ارزیابی کمیسیون بهداشت درباره وضعیت بهداشتی و درمانی مناطق سیل‌زده در خصوص وجود بیماری‌ها، براساس گزارشات وزارت بهداشت است، اما قرار است در جلسه عصر فردای این کمیسیون، این موضوع به صورت ویژه بررسی شود.

وی با بیان اینکه چند نفر از اعضای کمیسیون بهداشت برای بازدید میدانی از وضعیت بهداشتی مناطق سیل‌زده به آن مناطق سفر کرده‌اند افزود: پس از حضور این افراد در تهران و ارائه گزارش به کمیسیون فردا (دوشنبه) این موضوع توسط اعضای کمیسیون بررسی خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هیأتی از سوی کمیسیون بهداشت شامل آقایان سروش و علیجانی به منطقه سیل‌زده پلدختر و هیأتی شامل آقایان شهریاری و یوسفی به مناطق سیل‌زده خوزستان سفر کرده و از نزدیک وضعیت بهداشتی و درمانی آنجا را مشاهده کردند و قرار است گزارش این 2 هیأت به کمیسیون بهداشت در جلسه آتی ارائه شود.

عابدی با بیان اینکه جاری شدن سیلاب‌های اخیر در کشور منجر به تأخیر در اعزام سفرهای استانی اعضای کمیسیون بهداشت برای بررسی وضعیت بهداشتی و درمانی استان‌های کشور شده است، اما این موضوع هم در دستورکار جلسه دوشنبه این کمیسیون قرار دارد و می‌کوشیم تا احیای این سفرها مصوب شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار