کد خبر: ۴۸۴۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با تاکید بر این که الهلال عربستان یکی از قدرتهای فوتبال آسیا می‌باشد، تصریح کرد که استقلال برای صعود به مرحله بعدی، محکوم به شکست دادن این تیم است.

به گزارش شفاف، احمد کعبیان پور اظهار داشت: پیش از هر چیز ابتدا به عنوان یک ایرانی و سپس به عنوان یک استقلالی امیدوارم آبی پوشان یک بار دیگر موفق به شکست دادن نماینده عربستان شوند.

وی با تاکید بر اینکه الهلال تیم کوچکی نیست و یکی از ابر قدرت‌های فوتبال آسیا محسوب می‌شود، اضافه کرد: شرایط جدول طوری است که استقلال برای حفظ امید صعود به مرحله بعدی محکوم به شکست دادن الهلال در این بازی است و ما آرزو می‌کنیم اتفاقات بازی رفت تکرار شود.

مدافع پیشین استقلال با بیان این نکته که فوتبال یک ورزش غیر قابل پیش بینی است، تاکید کرد: هرچند همانطور که گفتم استقلال در این بازی محکوم به پیروزی می‌باشد و قطعاً همه اعضای تیم برای این هدف بزرگ تلاش می‌کنند، اما اگر فوتبال روی خوش به استقلالی‌ها نشان ندهد، آنها نباید روحیه خود را برای بازی‌های بعدی در لیگ برتر و آسیا از دست بدهند.

پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان ساخت: نقطه قوت استقلال خط میانی‌اش است. این تیم هافبک‌هایی دارد که هم بازی را اداره می‌کنند، هم گل می‌سازند و هم گل می‌زنند. هافبک‌های استقلال می‌توانند سرنوشت این بازی را هم رقم بزنند.

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار