کد خبر: ۴۸۴۴۴۰
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳

پرویز بیگی حبیب آبادی گفت:یکی از مشکلاتی که نمایشگاه دارد و به شدت ناشران را آزار می‌دهد کمبود پارکینگ است.

کمبود پارکینگ ناشران را آزار می‌دهدبه گزارش شفاف، پرویز بیگی حبیب آبادی مدیر مسئول انتشارات فصل پنجم در گفت و گویی، در خصوص سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: در حال حاضر تنها درباره بخشی از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می‌توان اظهار نظر کرد و بخشی از آن را باید پس از پایان نمایشگاه کتاب بررسی کرد.

وی با بیان اینکه تسهیلات لازم برای ناشران فراهم شد تا به راحتی کتاب هایشان را به نمایشگاه بیاورند،گفت:ناشران از روز‌های جمعه تا سه شنبه توانستند در دو مسیر به راحتی کتاب هایشان را به سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب بیاورند.

حبیب آبادی با اشاره به زمان واگذاری غرفه‌ها به ناشران افزود:غرفه‌ها خیلی زودتر از سال‌های قبل آماده شد. یکی از مشکلاتی که نمایشگاه دارد و به شدت ناشران را آزار می‌دهد کمبود پارکینگ است و امسال ظاهرا پارکینگ را تخریب کردند و در آن ساختمان ساخته می‌شود. پارکینگ بهشتی که موقعیت لجستیکی برای مردم داشت در اختیار ناشران قرار گرفت و امسال در اختیار سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قرار ندارد حتی بازدید کنندگان نمی‌توانند از این پارکینگ استفاده کنند.

مدیر مسئول انتشارات فصل پنجم با اشاره به اینکه تمام آنچه در بخش ناشران اتفاق افتاده است خوب بود، اظهار داشت: امسال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کاغذ را در اختیارناشران فعال براساس میزان کتاب‌های منتشر شده، همچنین کتاب‌هایی که مجوز انتشار و فیپای آن را گرفتند قرار داد.

بیگی حبیب آبادی گفت:وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیریت خوبی در این زمینه داشت و توانست بازار کاغذ را کنترل کند و امیدوارم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بتواند اقداماتی در زمینه مقوا و سایر ملزومات چاپ کتاب انجام دهد.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار