کد خبر: ۴۸۴۴۷۷
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵

بر اساس آمار و ارقام گوشی iPhone XR پرفروشترین آیفونی بوده که در سه ماهه گذشته در بازار به فروش رسیده است.

آیفون XR پرفروش‌ترین آیفون در آمریکابه گزارش شفاف، اگرچه فروش گوشی‌های شرکت اپل چندان که این شرکت انتظار داشت نبوده و میزان فروش این دستگاه‌ها به شدت پایین آمده است، گزارش CIRP نشان می‌دهد که در سه ماه نخست سال ۲۰۱۹، سری آیفون‌ در آمریکا پرفروش‌ترین گوشی‌ها محسوب می‌شود و حالا گزارش‌های منتشر شده پرفروش‌ترین مدل آیفون را نیز اعلام کرده‌اند.

گزارش‌های جدید iPhone XR را پرفروش‌ترین مدل آیفون اعلام کرده‌اند. با توجه به اینکه فروش این دستگاه از گوشی‌های iPhone XS و iPhone XS Max که همزمان عرضه شدند، بیشتر است؛ این گوشی به مدت شش ماه است که پرفروش‌ترین گوشی اپل در آمریکا به حساب می‌آید. طی سه ماه اخیر، ۳۸ درصد از میزان فروش گوشی‌های اپل به iPhone XR اختصاص یافته است و میزان فروش آن از هر گوشی دیگری در آمریکا بیشتر بوده است.

این آمار در حالی رقم خورده که ۲۱ درصد از فروش گوشی‌های آیفون متعلق به iPhone XS بوده است. ۴۱ درصد دیگر فروش گوشی‌های شرکت اپل بین iPhone 8 و iPhone 7 تقسیم شده است. در این میان، iPhone 8 Plus و iPhone 7 جزو محبوبترین گوشی‌های اپل بر اساس میزان فروش به حساب می‌آیند و iPhone 8 هم با اختلاف کمتری در فروش، مدل‌های دیگر را تعقیب می‌کند. در این آمار، iPhone 7 Plus کمترین میزان محبوبیت را بین گوشی‌های آیفون داشته و فروش بسیار کمی دارد، اما هنوز هم می‌توان گفت موفق شده در مجموع فروشی به اندازه iPhone XS داشته باشد.

در طول آخرین سه ماه سال ۲۰۱۸، میزان فروش گوشی‌های آیفون با میزان حافظه ذخیره‌سازی بیشتر، میزان فروش دستگاه‌های اپل را افزایش دادند و میانگین فروش محصولات اپل را به درجه‌های بالاتری رساندند، اما همین که محبوبیت آیفون‌ها کاهش یافت و iPhone XR محبوب‌ترین گوشی اپل شد، میانگین فروش اپل حدود ۸۰۰ دلار در آخرین سه ماهه سال ۲۰۱۸ کاهش یافت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار