کد خبر: ۴۸۴۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲

مدیر انتشارت سروش و سپهر گفت: کتاب‌های ما با قیمت پایین‌تر به مخاطبان عرضه می‌شد، اما بالارفتن هزینه چاپ قیمت کتاب را هم بالا برد.

به دلیل گرانی کاغذ مجبور به افزایش قیمت ها شدیممهری آقایی قهرمانلو  مدیر انتشارت سروش و سپهر و  از ناشران فعال زن در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در خصوص این دوره از نمایشگاه کتاب و گرانی کاغذ در گفتگو با خبرنگار شفاف،گفت: امیدواریم هر دوره از نمایشگاه کتاب  بهتر از سال‌های قبل برگزار شود؛ منتهی شرایط اقتصادی در برگزاری نمایشگاه کتاب امسال  بی تاثیر نیست. قبلا کتاب‌های انتشارات سروش و سپهر با قیمت‌های پایین‌تر به مخاطبان عرضه می شد، ولی به دلیل گرانی کاغذ برای ما نیز قیمت چاپ کتاب افزایش یافت و ناچار به تغییر قیمت برخی کتاب‌ها شدیم. البته یارانه کاغذ برای انتشارات  سروش و سپهر  به موقع پرداخت شد و ما را در این زمینه کمک کرد.

وی در خصوص زمان تحویل غرفه‌ها بیان کرد: زمان تحویل بسیار دیر اعلام شد و ما وقت کمی برای آماده سازی غرفه داشتیم. جایگاه غرفه در دو الی سه روز اخیر مشخص شد و اشکال عمده آن  تحویل میز و صندلی ها بود. این موضوع نیز بسیار دیر صورت گرفت و به ناشران گفته شد، باید خود میز و صندلی تهیه کنید. در صورتی که من شرایط آوردن میز و صندلی به نمایشگاه را نداشتم.

او ادامه داد: استقبال مردم از اولین روز نمایشگاه کتاب بسیار خوب بوده و در روزهای تعطیل بهتر هم خواهد شد. انتشارات سروش و سپهر امسال در مجموع با ۲۳ عنوان کتاب جدبد راهی نمایشگاه شد. سال قبل با ۵۳ عنوان کتاب جدید به نمایشگاه آمده بودیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار