کد خبر: ۴۸۴۵۸۵
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸

همایش فرصت‌های اقتصادی ایران و سوریه با حضور هیئت صنعتی و تجاری اتاق صنایع دمشق، ۱۱ اردیبهشت در اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود.

همایش فرصت‌های اقتصادی ایران و سوریه از ۱۱ اردیبهشت آغاز می شودبه گزارش شفاف، همایش فرصت‌های اقتصادی ایران و سوریه با حضور هیئت صنعتی و تجاری اتاق صنایع دمشق، ۱۱ اردیبهشت در اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود.

این همایش که در پی سفر هیئت صنعتی و تجاری اتاق صنایع دمشق به ایران، برگزار می‌شود، فعالان اقتصادی سوریه در بخش تولید و صادرات شامل تولید پوشاک، تولید انواع جوراب زنانه، تولید انواع البسه مردانه و زنانه، تولید لبنیات، تولید و مونتاژ انواع دوچرخه و موتورسیکلت، تولید کارتن، تولید لوله و پروفیل پلاستیکی، تولید سیلیکات سدیم و مواد غذایی حضور دارند.

بر اساس این گزارش حوزه فعالیت هیئت سوری در حوزه واردات نیز به مواد پتروشیمی و حلال‌ها، انواع نخ، مواد اولیه صنایع غذایی، پودر شیر، ویتامین یا آنزیم کنسانتره آبمیوه، قهوه فوری، پلی‌اتیلن و پلی‌استر، ماشین‌آلات صنایع غذایی، فرآورده‌های نفتی، حمل‌ونقل بین‌المللی، مواد اولیه صنایع نساجی و لوازم‌یدکی انواع دوچرخه و موتورسیکلت مربوط می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: