کد خبر: ۴۸۴۵۹۴
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱

دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر سال تحصیلی ٩٨-٩٧ روز جمعه ۳۱خرداد ماه برگزار می شود.

به گزارش شفاف، محمد اله یاریمدیرکلدفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی هنری ضمن اعلام زمان آزمون در خردادماه درباره معرفی داوطلبان به آزمون گفت: شروع معرفی به آزمون جامع مهارت آموزان از  21 اردیبهشت است و مدیران مراکز مهارت آموزی  برای ثبت نمرات میان ترم فراگیران خود حداکثر تا چهارم خرداد ماه فرصت دارند نمرات میان ترم مهارت آموزان خود را با مراجعه به  سامانه آزمون هنر به نشانی www.azmoonehonar.ir ثبت کنند.

اله یاری  درباره تاریخ  ثبت نام آزمون ادواری گفت: داوطلبان شرکت در آزمون ادواری می توانند با مراجعه  به سامانه  از 15 اردیبهشت  تا 18 خرداد ثبت نام کنند.

مدیرکل دفترآموزش گفت: آزمون خرداد ماه سال جاری شامل کلیه فراگیران ورودی مهرماه و دی ماه سال 97 است که تا زمان برگزاری آزمون ساعات آموزش استانداردهای مهارتی خود را در مراکز مهارت آموزی به پایان رسانده اند، ضمناً کلیه غایبین ومردودین سنوات گذشته که حداقل در یکی از آزمون های  جامع شرکت کرده باشند مجاز به معرفی و شرکت در آزمون خرداد ماه هستند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار