کد خبر: ۴۸۴۶۷۱
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶

وزیر کشور گفت: تاکنون مجموع ارقام پیش‌بینی شده در حوزه تسهیلات و اعتبارات ۳۵ هزار میلیارد تومان است که از این رقم باید ۹ هزار تومان به صورت بلاعوض پرداخت شود.

به گزارش شفاف، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر  در حاشیه بیست و سومین همایش سراسری فرماندهان، روسا و مدیران ناجا در جمع خبرنگاران با اشاره به تشکیل جلسات قرارگاه سازندگی سیل مخصوصاً کمیته‌های 6 گانه، اظهار کرد: تمام مراکز تخریب شده در استانهای سیل‌زده شناسایی و شناسنامه برای آنها تشکیل شده است.

وزیر کشور: اقساط اول برای بازسازی خانه‌ها به سیل‌زده پرداخت شده است همچنین پرداخت خسارت به کشاورزان و تولیدکنندگان شروع شده و کمتر از یک سال ساخت و سازها به نقطه مطلوبی خواهد رسید.

وی با بیان اینکه هدف ما این است که مردم و تشکلات در امر نوسازی شرکت کنند، گفت: موضوع ساخت واحدها تقسیم شده است‌.

به گفته رحمانی فضلی تاکنون مجموع ارقام پیش‌بینی شده در حوزه تسهیلات و اعتبارات 35 هزار میلیارد تومان است که از این رقم باید 9 هزار تومان به صورت بلاعوض پرداخت شود و حدود 5 هزار میلیارد تومان تسهیلات در دولت تصویب شده و بخشی از این رقم از طریق تملک داریی‌های سرمایه‌ای است.

وزیر کشور خاطرنشان کرد:: امیدواریم با هماهنگی مردم همانگونه که در حوزه مقابله با سیل به خوبی عمل کردیم در حوزه بازسازی هم به خوبی عمل کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار