کد خبر: ۴۸۴۷۱۶
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹

فرمانده نیروی انتظامی گفت: امروزه فضای مجازی بستری برای ترویج اباحه‌گری و اشاعه فساد شده است و معتقدیم که این فضا باید مدیریت شود.

به گزارش شفاف، سردار حسین اشتری در بیست و سومین همایش سراسری رؤسا، فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی با اشاره به توطئه‌های استکبار جهانی به سرکردگی امریکا برای ضربه زدن به کشور، اظهار کرد: دشمنان با اعمال تحریمها به دنبال فشار بر مردم هستند، اما باید در برابر این توطئه‌ها هوشیار باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی به طرح "اقتصاد مقاومتی" مطرح شده توسط رهبر معظم انقلاب در سالهای گذشته اشاره و بیان کرد: اگر اقتصاد مقاومتی به‌درستی توسط مسئولان اجرایی می‌شد امروز شاهد مشکلات کمتری بودیم، چراکه اقتصاد مقاومتی راهکار نجات کشور است.

وی با اشاره به "بیانیه گام دوم انقلاب" صادر شده توسط مقام معظم رهبری همزمان با چهل سالگی انقلاب، یادآور شد: تمام مسئولان باید راهبردهای بیانیه گام دوم انقلاب را دنبال و اجرایی کنند؛ چراکه این بیانیه راهگشای امور کشور است.

اشتری تصریح کرد: راهبردهای بیانیه گام دوم انقلاب را در نیروی انتظامی اجرایی و عملیاتی می‌کنیم و توجه به راهبردهای هفت‌گانه این بیانیه از اولویتهای کاری‌مان خواهد بود.

وی بیان اینکه "برای سال 98 اولویتهای مأموریتی‌مان را تبیین و تعریف کرده‌ایم"، خاطرنشان کرد: متناسب با تهدیدات خود را آماده می‌کنیم و این آمادگی را ارتقا خواهیم داد.

فرمانده ناجا با اشاره به تهدیدات فرهنگی دشمن، خاطرنشان کرد: امروزه فضای مجازی بستری برای ترویج اباحه‌گری و اشاعه فساد شده است و معتقدیم که این فضا باید مدیریت شود.

وی با بیان اینکه "در برخورد با جرایم فضای مجازی قاطعانه وارد عمل می شویم"، یادآور شد: متأسفانه شاهد رشد فزاینده جرایم در فضای مجازی هستیم و به تناسب و فراخور وظیفه در این رابطه هشدارهای لازم را به مسئولان ذی‌ربط داده‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به جدیت پلیس فتا در برخورد با جرایم فضای مجازی، گفت: معتقدم، نیروی انتظامی هر کجا که با برنامه‌ریزی‌های صحیح، اقدامات پیشدستانه و اشراف اطلاعاتی ورود پیدا کرده،  موفق شده است، بنابراین باید چنین راهبردهایی را توسعه دهیم.

وی با بیان اینکه به دنبال این هستیم که به هیچ وجه موضوعات، اجتماعی، امنیتی و انتظامی نشود، خاطرنشان کرد: یکی از راهبردهایمان این است که موضوعات انتظامی و حتی اجتماعی  را با درایت و هوشمندی  مدیریت کنیم.

اشتری با بیان اینکه "ما می‌توانیم" در نیروی انتظامی فقط یک شعار نیست، بیان کرد: امروز نیروی انتظامی بالنده و شکوفا در مسیر پیشرفت حرکت می‌کند و معتقدیم توانایی انجام مأموریتها را در بهترین شکل ممکن داریم و قطعاً موفقیتهایمان را مدیون هدایت داهیانه مقام معظم رهبری هستیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه فرماندهی معزز کل قوا بر تحقق "پلیس در تراز نظام اسلامی" تأکید ویژه‌ای دارند، اظهار کرد: پلیس در تراز نظام اسلامی را باید به یک گفتمان رایج در ناجا تبدیل کنیم.

وی افزود: ما به گذشته خود افتخار می‌کنیم و به آینده امیدواریم و قطعاً از تمام ظرفیتها برای پیش‌برد مأموریت‌هایمان بهره می‌بریم و برای توسعه امنیت کشور گامهای بلندی برمی‌داریم تا تمام دنیا متوجه شوند سربازان ولایت و همرزمان شهدای دفاع مقدس و عرصه نظم و امنیت با توانمندی، اقتدار و هوشمندی عمل می‌کنند.

اشتری با بیان اینکه "اظهار رضایت مقام معظم رهبری را بالاترین سرمایه و برکت می‌دانیم"، گفت: باید به‌گونه‌ای عمل کنیم که مانند گذشته دشمنان مبهوت اقداماتمان باشند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار