کد خبر: ۴۸۴۷۹۶
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

وزیر آموزش‌وپرورش برنامه‌های سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش‌وپرورش که مطابق با برنامه اجرایی سند تحول تنظیم‌شده است، به همراه ویرایش نهایی "برنامه ششم" ابلاغ کرد.

به گزارش شفاف، برنامه‌های سال 1398 که مطابق با برنامه اجرایی سند تحول در طول برنامه ششم توسعه تهیه‌شده است، به همراه ویرایش نهایی "برنامه ششم" با امضای وزیر آموزش‌وپرورش جهت اجرا به معاونت‌ها، سازمان‌ها، مراکز، دانشگاه‌ها، دفاتر وادارات کل استان‌ها و سایر سازمان‌ها ابلاغ شد.

معاونت‌ها، سازمان‌ها، مراکز، دانشگاه‌ها، دفاتر وادارات کل استان‌ها موظف هستند حداکثر ظرف یک ماه پس از ابلاغ این بخشنامه، تمام آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های موردنیاز اجرای برنامه را تنظیم و ابلاغ کنند که پس‌از آن از صدور بخشنامه‌های موردی جلوگیری خواهد شد.

گفتنی است ستاد اجرایی سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش با راه‌اندازی 6 کارگروه مستقل زیر نظام‌های برنامه درسی، تربیت‌معلم و تأمین منابع انسانی، راهبری و مدیریت تربیتی، تأمین و تخصیص منابع مالی، تأمین فضا، تجهیزات و فن‌آوری و پژوهش و ارزشیابی در سطح ستاد و تشکیل 32 شورا در سطح کشور به ریاست مدیران کل آموزش‌وپرورش با راه‌اندازی 192کارگروه در مراکز استان‌ها، گام‌های مؤثری در راستای اجرایی کردن سند تحول برداشته است.

برنامه‌های سال 98 آموزش‌وپرورش را از اینجا مشاهده کنید.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار