کد خبر: ۴۸۴۷۹۹
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

برنامه «سر سفره خدا» به عنوان ویژه‌ برنامه سحرگاهی شبکه نهال روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش شفاف، برنامه «سر سفره خدا» از شنبه چهاردهم اردیبهشت‌ماه 2 روز قبل از آغاز ماه مبارک رمضان ساعت 16 به صورت زنده روی آنتن شبکه نهال خواهد رفت و سپس همزمان با شروع شدن ماه مبارک رمضان به صورت سحرگاهی ساعت 3 بامداد روال پخش خود را ادامه خواهد داد.

برنامه «سر سفره خدا» در چهارمین سال تجربه خود با هدف ایجاد نشاط معنوی در کودکان 9-12 سال و روزه اولی‌ها، ترغیب و تشویق کودکان به فضائل اخلاقی، تشخص بخشیدن به کودکان روزه‌دار و به خصوص با نگاهی ویژه نسبت به مسئولیت اجتماعی کودکان و تأثیرگذاری آنها در اجتماع به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا عطارد در کانال نهال در دست تولید است.

این برنامه شامل مجموعه آیتم‌هایی با قصه‌های قرآنی، دعا و ادعیه به زبان کودکانه، قرآن و اذان، مناجات و حرف‌های کودکانه است. تمامی آیتم‌ها با حضور کودکان و نوجوانان به جهت تشویق و ترویج برای رفتارهای صحیح اجتماعی، فرهنگ نماز، انتقال مفاهیم کلیدی و بنیادین دینی جهت فهم روزه و روزه‌داری، انتقال ارزش‌های اعتقادی جهت پیوند عاطفی و عقلانی کودک با خداوند تهیه می‌شود.

همچنین بخش ویژه برنامه از طریق دعوت مهمانان و گفتگو با آنها در گپی دوستانه سر سفره سحری رخ می‌دهد تا با ایجاد بستری از سبک زندگی ایرانی-اسلامی و ایجاد فضایی پرنشاط و مطابق با سلیقه کودکان روزه‌دار 9 تا 12 سال، در کنار ایجاد یک محیط معنوی زمینه را برای بستری فرهنگ‌ساز آماده کند.

برنامه «سر سفره خدا» با اجرای حامد مدرس و با بازی امیر سهیلی و احسان مهدی و تعداد دیگری از بازیگران در سحرگاه ماه مبارک رمضان ساعت 3 بامداد روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: