کد خبر: ۴۸۴۸۰۲
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲

«انتقامجویان: بازی پایانی» با فروش ۱میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلاری در هفته نخست اکران رکود فروش در هفته نخست یک فیلم سینمایی را شکست.

به گزارش شفاف، ایندیپندنت خبر داده است این رقم از فروش جهانی فیلم به دست آمده است. طبق اعلام والت‌دیزنی، توزیع‌کننده فیلم، این فیلم شرکت مارول در آمریکا به فروش عجیب 350میلیون دلاری دست یافته است.

قسمت پیشین فیلم با عنوان «انتقامجویان: نبرد بی‌نهایت» سال گذشته در هفته نخست به فروش 257میلیون دلاری دست یافته بود. فروش قسمت تازه دور از انتظار تحلیلگران گیشه در آمریکا بوده است.

«بازی پایانی» تمام ستارگان این فیلم دنباله‌دار شامل رابرت دانوی جونیور، مارک رافولو، کریس اوانس، اسکارلت جوهانسون، چادویک بوسمن، کریس همسورت، کریس پت، دان چیدل و پل رود را همراه خود دارد.

فیلم با نقد مثبت منتقدان هم روبه‌رو شده است. جفری مک‌نب، منتقد ایندیپندنت فیلم را «عاطفی‌ترین و پیچیده‌ترین فیلم ابرقهرمانی مارول تا به امروز» توصیف کرده است.

یک از مهمترین نکات حول فیلم تلاش طرفداران فیلم برای اجتناب از لو دادن داستان فیلم است. در این هفته مردی که در هنگ‌کنگ به سبب فریاد زدن و لو دادن داستان فیلم، توسط طرفداران فیلم حاضر در صف خرید بلیت مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار