کد خبر: ۴۸۵۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

کتاب «در کوچه‌های آدینه» نوشته علیرضا هزار با عبور از ۴۵ هزار نسخه فروش، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های انتشارات دلیل ما لقب گرفت.

محمدرضا انصاری، دبیر علمی انتشارات «دلیل ما» در گفتگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا گفت: انتشارات «دلیل ما» در نمایشگاه کتاب امسال با 400 عنوان کتاب جدید حضور پیدا کرده است که از این تعداد، 25 عنوان، کتاب چاپ اولی است. البته باید بگویم که تعدادی از کتاب‌هایمان نیاز به تجدید چاپ داشت که با توجه به مشکلات کاغذ نتوانستیم آنان را تجدید چاپ کنیم. 

وی به کتاب‌های چاپ اولی این انتشارات اشاره کرد و گفت: جدیدترین اثر از آیت‌الله صافی گلپایگانی تحت عنوان «نگرشی بر فلسفه و عرفان» مهم‌ترین کتاب چاپ اولی انتشارات دلیل ما است. این اثر، حاصل دست‌نوشته‌های ایشان است و مباحث اخلاقی تربیتی را شامل می‌شود. هم‌چنین کتاب «بخاری و ناصبی‌گری» تحت اشراف آیت‌الله نجم‌الدین طبسی یکی از جدیدترین کتاب‌های انتشارات دلیل ما است که در سال 97 به چاپ رسید. این کتاب 1100 صفحه است و با توجه به حجم کاغذی که در آن استفاده شده است، قیمت مناسبی دارد. باید بگویم که این اثر، یکی از قوی‌ترین کتاب‌های پژوهشی با موضوع اهل سنت است. همان‌طور که می‌دانید، «بخاری» یکی از بزرگان اهل سنت بوده است که کتاب او بعد از قرآن، مورد استناد اهل سنت قرار می‌گیرد. استاد بلقان آبادی که نویسنده کتاب «بخاری و ناصبی‌گری» است تلاش کرده است تا با بررسی شواهد موجود، ناصبی بودن محمد بن اسماعیل بخاری را به اثبات برساند.

انصاری ادامه داد: کتاب «فقه مدرسه» نوشته وحید عابد دیگر کتاب چاپ اولی‌مان است که برای اولین بار در نمایشگاه کتاب امسال عرضه شده است. این کتاب، سوالات و مباحثی که در حوزه‌های تعلیم، اخلاق و تربیت بین معلم، دانش‌آموز، مسئولین تربیتی و خانواده به وجود می‌آید را پاسخ داده است. مدارس استقبال بسیار خوبی از این اثر داشتند و بازخوردهای خوبی دریافت کردیم. یکی دیگر از کتاب‌های چاپ اولی ما، کتاب «طب اسلامی و رفتارهای پیشگیری از بیماری‌ها» نوشته آقای شیروانی است. در این کتاب، مستندات و ارجاعات بسیار قوی در حوزه طب اسلامی آورده شده است. 

او به کتاب‌های پرفروش این انتشارات اشاره کرد و گفت: یکی از کتاب‌های پرفروش انتشارات «دلیل ما»، کتاب «در کوچه‌های آدینه» تالیف دکتر علیرضا هزار بود. این کتاب که در آخرین روزهای سال 97 به بیش از 45 هزار نسخه فروش رسید، در نمایشگاه کتاب نیز فروش بسیار خوبی داشت. 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار