کد خبر: ۴۸۵۴۸۶
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸

شورای نظارت بر رسانه ملی ضمن حمایت از استعدادهای جوان، تعطیلی یا تعلیق هر یک از برنامه‌ها را از اختیارات مدیران صداوسیما دانست.

تعطیلی و تعلیق برنامه ها از اختیارات مدیران صدا و سیما استبه گزارش شفاف،شورای نظارت بر سازمان صداوسیما ضمن حمایت از استعدادهای نو و جوان، تعطیلی یا تعلیق هر یک از برنامه‌های صداوسیما را از اختیارات مدیران صداوسیما دانست.

در این اطلاعیه آمده است: 

شورای نظارت بر سازمان صداوسیما در جلسه ۴۶۰ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۲/۱۶ پس از بررسی بعضی موضوعات مطرح شده پیرامون بعضی برنامه‌های صداوسیما با حضور معاونین سیما و اداری و مالی و منابع انسانی و مدیران مربوطه سازمان صداوسیما تشکیل جلسه داد و تصمیم گرفت: 

۱- تعطیلی یا تعلیق هریک  از برنامه‌های صداوسیما از اختیارات سیاستی و اجرایی مدیران ارشد سازمان است.

۲- شایسته است در مورد برنامه‌های پرمخاطب رعایت اصول و ضوابط اطلاع رسانی مناسب و فرآیند اقناع افکار عمومی صورت گیرد. 

۳- شایسته است سازمان صداوسیما ضمن مدیریت صحیح سرمایه‌های انسانی خود و استفاده مطلوب از تهیه‌کنندگان و مجریان باسابقه، زمینه حضور استعدادهای نو و جوان را فراهم آورد.

۴- در تهیه و تولید برنامه‌های مشارکتی با ارزش افزوده شایسته است سازمان صداوسیما سعی کند در جذب منابع مالی برای برنامه‌های خود بر دو اصل شفافیت و پایدار بودن تاکید بیشتری داشته باشد و متناسب با درآمدهای واقعی نسبت به تولید برنامه‌های مختلف تعهد ایجاد کند.

 

نود

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار