کد خبر: ۴۸۵۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: دشمن بعد از خروج از برجام برای ایجاد ناامنی در تهران برنامه‌ریزی کرده بود.

به گزارش شفاف، سردار حسین رحیمی در دیدار با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و دادستان عمومی و انقلاب تهران با اشاره به آمادگی پلیس برای همکاری با تمام ارگانها به منظور برقراری نظم و امنیت در جامعه، اظهار کرد: هدف غایی و نهایی پلیس، تأمین امنیت و رضایت شهروندان است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: تهران به عنوان ام‌القراء و پیشانی کشور است و پلیس تهران بزرگ به دنبال برقراری نظم و امنیت مثال‌زدنی در این شهر است. 

وی با بیان اینکه پلیس تهران بزرگ در حوزه کشف جرم رتبه نخست را در کشور کسب کرده، افزود: در کارنامه دوساله فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، هیچگونه مورد چشمگیر امنیتی رخ نداده است.

رحیمی افزود: اقدامات زیادی توسط پلیس پایتخت در راستای برقراری و تثبیت امنیت و آرامش شهروندان انجام گرفته که از جمله آن می‌توان به رسیدگی به پرونده‌های بزرگ اقتصادی و برخورد با سارقان و همچنین پاکسازی محلات شهر تهران از لوث وجود معتادان اشاره کرد.

وی با بیان اینکه دشمن بعد از خروج از برجام برای ایجاد ناامنی در تهران برنامه‌ریزی کرده بود، گفت: علیرغم توطئه‌های دشمنان، ما همواره پیروز بوده‌ایم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، پلیس را بازوی اجرایی قوه‌قضاییه برشمرد و گفت: پلیس پایتخت با انگیزه، پرتوان و با برنامه‌ریزی در کنار قوه‌قضاییه است و تلاش دارد بهترین امنیت را برای شهروندان به ارمغان آورد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار