کد خبر: ۴۸۵۶۱۳
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

دو اثر نمایشی جدید از روزهای پایانی هفته جاری در تالارهای سایه و قشقایی مجموعه تئاتر شهر اجراهای خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش شفاف، واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر خبر داد دو نمایش جدید از روزهای پنجشنبه 19 و جمعه 20 اردیبهشت ماه اجراهای خود را به ترتیب در تالارهای سایه و قشقایی مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌کنند.

«لانه خرگوش» عنوان نمایشنامه ای از دیوید لیندزی ابر برنده جایزه پولیتز سال 2007 است که از روز پنجشنبه 19 اردیبهشت ماه به کارگردانی مهدی صباغی در تالار سایه به صحنه می‌رود. در این نمایش که ساعت 20:45  با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان میزبان تماشاگران خواهد بود معصومه رحمانی، شیرین اسماعیلی، مهدی صباغی، مهدیه کوهستان، مانی رحمانی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار قشقایی هم نمایش جدید دیگری با عنوان «مده‌آ» به نویسندگی مسعود سمیعی ،کارگردانی علی اصغر راسخ‌راد و بازی ماندانا عبقری، علیرضا دهقانی، مینو نوبهاری از روز جمعه 20 اردیبهشت ماه اجرای خود را آغاز می‌کند. این نمایش از تاریخ یاد شده ساعت 20:45 با مدت زمان 85 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان میزبان مخاطبان خواهد بود.

نمایش «کمیته نان» نیز قرار است از 22 اردیبهشت ماه به کارگردانی لیلی عاج در تالار قشقایی به صحنه رود.

در این نمایش ماریا حاجیها طراحی گریم، الهام شعبانی طراحی لباس، سینا ییلاق بیگی طراحی صحنه و رضا خضرایی طراحی نور را برعهده دارند.

این نمایش که دومین اثر عاج درباره مشکلات صنفی و معیشتی، اجتماعی و سیاسی کارگران است، در فضایی پر تنش به مساله کول‌بَرها پرداخته و وضعیت زندگی‌های سخت طبقه کارگر را اجرا کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: