کد خبر: ۴۸۵۶۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

شما همچنین می‌توانید حداکثر چهار عکس یا یک ویدیو نیز به ریتوییت‌ها اضافه نمایید.

به گزارش شفاف، کاربران توییتر می‌توانند گیف‌ها را در ریتوییت‌های خود قرار دهند. کاربران همچنین می‌توانند به این ریتوییت‌ها تا چهار عکس و یا یک فایل ویدیویی اضافه کنند. این به روز رسانی برنامه در iOS، اندروید و پایگاه اینترنتی شرکت توییتر اجرا خواهد شد و حساب‌هایی مانند GameOfThrones وNASAدر حال آزمایش آن هستند. این مورد یک تابع پاسخ است که به نیاز بسیاری از کاربران توییتر پاسخ کامل می‌دهد. پلتفرم توییتر اخیرا تغییرات بسیاری به منظور پاسخ به نیاز کاربران داشته است.

اضافه کردن گیف‌ها به طراحی اصلی ریتوییت موجب بر هم خوردن برخی از ساختارهای فضای بصری توییتر شد، به طوری که تیم طراحی با طرح جدیدی مواجه شد که ساختار توییت را به جدولی با زمینه گسترده تغییر داده است. توییتر امیدوار است این تغییر به مانند ساختار قبل، ساده و قابل فهم توسط کاربران باشد و در هنگام استفاده، آنها احساس مطلوب‌تری را تجربه کنند. همچنین می‌توان پست‌ها را بدون نشان دادن توییت کننده ریتوییت نمود.

بخش هیجان انگیز پروژه این بود که توییتر در حال کار بر روی ویژگی مهمی بود که بسیاری از کاربران خواستار آن بودند. به عنوان بخشی از اعلامیه پایانی، توییتر چندین پست کاربران خود را که قبلا درخواست‌هایی مبنی بر تغییرات در این زمینه بودند، منتشر کرد. بنابراین، علاوه بر ویژگی جدید، این حرکت می‌تواند تلاشی برای اثبات این واقعیت باشد که توییتر به صدای کاربران خود گوش می‌دهد. این امر به خودی خود بسیار مهم خواهد بود، زیرا تغییرات گسترده‌ای را در زمینه برنامه‌های آتی شرکت توییتر ایجاد می‌کند. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: