کد خبر: ۴۸۵۷۱۸
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶

پویش «ماه بخشندگی» توسط هیئت‌های مذهبی راه‌اندازی شده است تا بتواند بخشی از هزینه‌های زندگی در مناطق سیل‌زده را تامین کند.

به گزارش شفاف، پویش بزرگ «ماه بخشندگی» آغاز به کار کرد.

این طرح بزرگ به منظور تقویت توانمندی هیئت ها در حوزه فعالیت های اجتماعی انجام می شود. در قالب این طرح، موسسه خیریه حضرت رقیه سلام الله علیها که سالانه هزاران قلم جهیزیه را برای زوج های جوان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) تامین می کند، فضایی را فراهم کرده تا همه هیئت هایی که دغدغه فعالیت اجتماعی دارند، بتوانند از امکانات بهره برده و گام موثری در این مسیر بردارند.

در پویش ماه بخشندگی، 18 قلم کالای اساسی زندگی یکی از هموطنان سیل زده، توسط یک هیئت تامین شده و با نام هیئت برای نیازمندان ارسال می شود. این 18 قلم که شامل کالاهایی مانند یخچال فریزر، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جارو برقی، تلویزیون و ... می شود، در بازار بیش از 14 میلیون تومان هزینه دارد، اما به واسطه ارتباط مستقیم خیریه حضرت رقیه سلام الله علیها با تولید کنندگان اصلی، حذف واسطه ها و دریافت نکردن سود، این بسته کامل زندگی از تولیدکنندگان ایرانی و با قیمت 8 میلیون تومان تهیه می شود و به صورت رایگان و با نام هیئتی که بانی شده، برای نیازمندان ارسال می شود.

 

 

در صورتی که هیئت، نیکوکار یا هر مجموعه دیگری، 6 میلیون تومان این هزینه را پرداخت کند، 2 میلیون باقی مانده از طریق همین پویش به مبلغ اضافه می شود. یعنی هیئت های سراسر کشور، می توانند با 6 میلیون تومان، زندگی یک خانواده سیل زده را تامین کنند.

هیئت هایی که تمایل به شرکت در این پویش بزرگ را دارند عدد 1 به سامانه 10009891 ارسال کرده و یا با شماره 44570373 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: