کد خبر: ۴۸۵۷۹۸
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱

فوتبال جهان - سرمربی تیم فوتبال یوونتوس بار دیگر به تمایل خود برای ماندن در این تیم تأکید کرد و گفت برنامه‌ای برای جدایی از بانوی پیر ندارد.

به گزارش شفاف، ماسمیلیانو آلگری امروز (شنبه) در یک نشست خبری شایعاتی که درباره جدایی وی از یوونتوس در پایان فصل و جایگزینی‌اش با مربیانی مانند پپ گواردیولا، جان پیرو گاسپرینی و مائوریسیو پوچتینو منتشر شده است را تکذیب کرد. آلگری گفت: رئیس باشگاه (آندره‌آ آنیلی) بعد از شکست‌مان مقابل آژاکس در لیگ قهرمانان از من خواست که در یوونتوس بمانم. من با رئیس رابطه خوبی دارم چون ما با یکدیگر صادق هستیم و این هم مهمترین چیز است. من از 6 ماه پیش برنامه‌هایم را برای ادامه دادن به کار در یوونتوس داشتم. حالا هم آن ایده‌ها را با رئیس باشگاه در میان گذاشته‌ام و ما باید ببینیم که آیا برنامه‌ها عملی می‌شوند یا نه. به شما نمی‌گویم که چه برنامه‌هایی در سر دارم اما من برای آینده‌ام برنامه‌ریزهایی کرده‌ام، از این بابت مطمئن باشید. قبل از بازی با آژاکس هم گفتم که می‌مانم. در طول هفته پیش رو من و رئیس باشگاه جلسه‌ای خواهیم داشت و درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد. پس دیگر این سؤال تکراری را از من نپرسید چون مجبورم جواب‌ تکراری به شما بدهم.

آلگری افزود: به سبب حذف‌مان از لیگ قهرمانان شاید سر و صداهای زیادی درباره یوونتوس وجود داشته باشد. بعضی از مردم علناً فکر می‌کنند که بردن لیگ قهرمانان به آسانی بردن یک تورنمنت فوتبال ساحلی در تعطیلات تابستانی است. من همیشه می‌گویم که مهمترین چیز باشگاه است و بدون حضور یک باشگاه قوی که حامی شما باشد، کسب نتایج فوق‌العاده سخت است. جلسه‌ای که قرار بود میان من و مدیران باشگاه برگزار شود به تعویق نیفتاده بلکه آن را جلو کشیده‌ایم. معمولاً ما این جلسه را در پایان هر فصل برگزار می‌کنیم. این اسامی هم که به عنوان مربیان بعدی یووه برده می‌شود، بخشی از بازی است. در میلان هم که مربیگری می‌کردم، می‌گفتند که گواردیولا جانشین من می‌شود. اینکه دوباره دارد همان خبر تکرار می‌شود، معنایش این است که من مربی بسیار خوبی قلمداد می‌شوم.

آلگری سپس به شایعاتی که درباره آینده پائولو دیبالا و ژوائو کانسلو و احتمال جدایی آنها مطرح شده است هم اشاره و خاطرنشان کرد: پست دیبالا همان چیزی است که بوده. فصل پیش او در کنار مانژوکیچ و ایگواین بازی می‌کرد اما کریستیانو رونالدو بازیکن متفاوتی است و به همین دلیل ترکیبی که ما در خط حمله‌مان داریم، نمی‌تواند مانند فصل گذشته باشد با این حال پست بازی دیبالا به هیچ عنوان تغییر نکرده است. کانسلو هم از زمانی که به ما ملحق شده، پیشرفت داشته است. او هنگام پا به توپ شدن، توانایی‌های خارق‌العاده‌ای دارد به خصوص در موقعیت‌‌های سخت. تیم ما ترکیب خوبی دارد اما در پایان فصل هم من با فابیو پاراتیچی (مدیر ورزشی) و پاول ندود (نایب رئیس) در مورد مسائل فنی و حوزه‌هایی که نیاز به پیشرفت دارند، جلسه خواهیم گذاشت. قدرت یوونتوس در 5 سالی که من اینجا بوده‌ام در شیوه تغییر پیدا کردن این تیم بوده است. فکر می‌‌کنم از روزی که من به این تیم پیوستم تنها سه بازیکن در آن مانده‌اند؛ کلینی، بارتزالی و بونوچی.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: