کد خبر: ۴۸۵۸۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
تبرئه وزیر ورزش!

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از انتشار پست جنجالی تاکید کرد که منظورش عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه بوده است.

به گزارش شفاف، فرهاد مجیدی صبح امروز ابتدا با انتشار پستی به شدت از اتفاقات رخ داده در بازی استقلال با صنعت نفت گلایه کرد و نوشت: «استقلال قهرمان نشد و به همه آنچه می‌خواستند رسیدند، از فدراسیون گرفته تا وزیر و معاون وزیر که در میانه این همه بحران خارجی و داخلی، گرانی و فروپاشی اقتصادی، اختلاس و فساد، آرزویش این است که پرسپولیس قهرمان شود…»

از صحبت‌های مجیدی اینطور برداشت می‌شد که منظور او از این جملات، وزیر و معاون وزیر ورزش یعنی مسعود سلطانی فر و محمدرضا داورزنی هستند.

مجیدی بعد از دقایقی، این پست خود را پاک کرد و متن مشابهی به جای آن منتشر کرد. سرمربی استقلال در متن جدید خود به جای کلمه وزیر و معاون وزیر، از کلمه «معاون وزیر امور خارجه» استفاده کرد. هرچند مجیدی این پست را پاک و مجدداً آن را منتشر کرد.

اما این پایان فعالیت مجازی و جنجالی مجیدی نبود. سرمربی استقلال که به نظر می‌رسد به خاطر اظهار نظرش در اینباره تحت فشار قرار گرفته است، یک بار دیگر پستی را منتشر کرد تا «سو تفاهم» را برطرف کند.

مجیدی نوشت: «در متن قبلی سو تفاهمی شکل گرفته بود. من در این مدتی که به عنوان مربی و سرمربی فعالیت می‌کنم شاهد بوده ام که وزارت ورزش آقایان سلطانی فر و داورزنی تمام تلاش خود را کرده اند تا مشکلات و مسائل استقلال حل شود. تمام گلایه من از آقای عراقچی بود که در میان انبوه مشکلاتی که مردم دارند در تلویزیون ظاهر شده است و از پرسپولیس طرفداری علنی کرده است. مسلم است که اظهار نظر یک مقام بلندپایه بر روی تیم داوری تأثیر خواهد گذاشت.»

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار