کد خبر: ۴۸۵۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰

نمایشگاه آثار منتخب نقاشی کامیار صادقی با عنوان «درنگ در سکوت» عصر امروز در نگارخانه ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح شد.

به گزارش شفاف، نمایشگاه نقاشی «درنگ در سکوت» مشتمل بر آثار منتخب نقاشی کامیار صادقی با محور موضوعات مذهبی، فلسطین اشغالی و انقلاب اسلامی ایران، عصر امروز با حضور سیدمسعود شجاعی طباطبایی، محمدحسین نیرومند، حمید شریفی آل هاشم، مجدالدین معلمی، کوروش زارعی و جمعی از مخاطبان و اصحاب رسانه در نگارخانه ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح شد.

این نمایشگاه شامل 20 اثر نقاشی با تکنیک رنگ روغن و اکریلیک بوده و دربرگیرنده مضامین مذهبی و درون‌مایه‌های مرتبط با فلسطین اشغالی و انقلاب اسلامی ایران است.

پیش از افتتاح نمایشگاه «درنگ در سکوت»، تابلوی نقاشی «هابیل و قابیل» یکی دیگر از آثار نقاشی صادقی نیز در نگاه‌خانه سوره حوزه هنری رونمایی شد. «هابیل و قابیل» نیز با تکنیک اکریلیک و رنگ و روغن در سال 94 توسط این هنرمند خلق شده است. 

کامیار صادقی از جمله هنرمندان جوان و مستعد مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری است که سابقه شرکت در نمایشگاه‌های متعدد داخلی و خارجی نظیر سومین دوسالانه نقاشی جهان اسلام، اولین سمپوزیوم بین‌المللی نقاشی و ... را در کارنامه هنری خود دارد.

علاقه‌مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از تاریخ 22 اردیبهشت لغایت 8 خرداد سال جاری روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته  از ساعت 9 الی 18 به گالری ابوالفضل عالی واقع در خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ مراجعه کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار