کد خبر: ۴۸۵۸۹۳
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲

فوتبال جهان - بازیکن برزیلی تیم یوونتوس با وجود زمان نه چندان قابل توجه حضورش در ترکیب این تیم از حقوق و عواید بالایی برخودار است.

به گزارش شفاف، تابستان سال 2017 زمانی که اعلام شد یوونتوس در ازای 48 میلیون یورو دگلاس کاستا را از بایرن مونیخ خریده است، لبخند روی لبان بسیاری از هواداران بانوی پیر نشست. با این حال در دومین فصل از حضور این بازیکن برزیلی در تورین، او نه تنها نتوانسته انتظارات را برآورده کند بلکه با مصدومیت‌های گاه و بیگاه فراوانش در این تیم، ‌هواداران را خشمگین کرده است.

نارضایتی هواداران بیشتر هم می‌شود زمانی که آنها بدانند نسبت حقوقی که کاستا از بانوی پیر می‌گیرد با مدت زمان حضور او در ترکیب این تیم، چگونه است. آمارها نشان می‌دهند که داگلاس کاستا در این فصل مجموعاً 618 دقیقه در سری A و 157 دقیقه در لیگ قهرمانان اروپا برای یوونتوس بازی کرده و این در حالیست که او از ماه فوریه دیگر برای یووه به میدان نرفته است.

به این ترتیب با احتساب این دقایق و حقوق 6 میلیون یورویی که داگلاس کاستا به صورت خالص برای هر فصل می‌گیرد، او بابت هر دقیقه حضورش در یوونتوس 10 هزار یورو از بانوی پیر پول گرفته است.

با وجود اینکه داگلاس کاستا مشتریان فراوانی دارد، بسیار بعید به نظر می‌رسد که یوونتوس از فروش او ضرری که بابت خریدنش متحمل شده را جبران کند.

کاستا در حالی فصل را به پایان می‌رساند که تنها یک گل زده و یک پاس گل داده است. این در حالیست که او فصل گذشته 6 گل زد و 14 پاس گل داده بود.

دقایق حضور کاستا در ترکیب یوونتوس به سبب ناآمادگی او آنقدر کم بوده است که حتی ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی تیم هم در نشست اخیری که داشت، اشاره‌ای طعنه‌آمیز به این موضوع داشت. او در پاسخ به سؤالی درباره او گفت:« داگلاس کاستا؟ واقعیت این است که من از آخرین باری که او مصدوم شده دیگر ندیدمش و نمی‌دانم که موهایش بلوند بود یا مشکی!

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار