کد خبر: ۴۸۵۹۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

معاون اجتماعی بنیاد احسان از ارسال نخستین محموله لوازم ورزشی اهدایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سال ۹۸ به ۱۶ استان کشور خبر داد و گفت: سه استان سیل‌زده خوزستان، لرستان و خراسان شمالی در بین این استانها قرار دارند.

به گزارش شفاف، محمد ترکمانه؛ معاون اجتماعی بنیاد احسان گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای خدمت‌رسانی به مناطق محروم کشور در قالب پویش لیگ احسان، 100 هزار قلم کالا و تجهیزات ورزشی را به این مناطق ارسال می‌کند و این اقلام از طریق خانه‌های ورزش احسان که در کنار مساجد، دهیاری‌ها و دیگر مراکز عمومی دایر می‌شوند در هر استان توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه در هر بسته لوازم ورزشی اهدایی 12 قلم کالا و تجهیزات ورزشی قرار دارد، تصریح کرد: امروز در دومین مرحله ارسال این اقلام ورزشی  57 بسته لوازم ورزشی به 16 استان کشور ارسال می‌شود.

معاون اجتماعی بنیاد  احسان افزود: در بین 16 استانی که امروز این اقلام ورزشی ارسال می‌شود سه استان سیل‌زده‌ی خوزستان، لرستان و خراسان شمالی نیز قرار دارند.

ترکمانه خاطرنشان کرد: طی یک هفته 6 هزار نفر به‌طور میانگین از این لوازم ورزشی اهدایی بهره‌مند می‌شوند و می‌توانند از این تجهیزات استفاده ‌کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار