کد خبر: ۴۸۵۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت گفت: زن مطلقه که به خاطر اختلافهای خانوادگی از خانه پدری فرار کرده بود، با تلاش کارآگاهان به کانون خانواده بازگشت.

به گزارش شفاف، اواسط فروردین ماه امسال، یکی از شهروندان با مراجعه به کلانتری 127 نارمک اعلام کرد که دختر 20 ساله‌اش به نام فرناز از خانه خارج شده و دیگر به منزل بازنگشته و تلفن‌همراه و پیامکهایش را پاسخ نمی‌دهد.

با توجه به حساسیت موضوع، پرونده تحت عنوان فقدانی، از کلانتری 127 نارمک به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد و تیمی از کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس پایتخت، به بررسی موضوع پرداختند.

شاکی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: دخترم به تازگی از همسرش جدا شده و در منزل ما زندگی می‌کند؛ این مسأله به اختلاف میان ما و او منجر شده و هر روز بیشتر می‌شد تا اینکه دخترم در هجدهمین روز فروردین، پس از یک مشاجره طولانی از خانه خارج شد و پس از آن دیگر به تماسها و پیامکهای ما پاسخ نداد.

با اظهارات این پدر، تحقیقات پیرامون وضعیت خانوادگی زن مفقود شده و همچنین زندگی قبلی‌اش، با احضار همسر پیشین این زن، آغاز شد.

قادر (همسر سابق این زن) در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: دو سال پیش با فرناز ازدواج کردم اما از همان روزهای اول با هم اختلاف و دعوا داشتیم و فرناز همیشه به دنبال زندگی مجلل بود اما من کارگر ساده‌ام و توانایی انجام کارهایی را که از من می‌خواست، نداشتم، در نهایت این مسأله هم به طلاق بین ما منجر شد.

با اظهارات والدین و همسر قبلی مفقودی، سرنخهای جدیدی در اختیار کارآگاهان قرار گرفت و این مسأله در تحقیقات بعدی نیز مشخص شد که فرناز، در یک دوره کوتاه پس از جدایی به عنوان کارگر در یک شرکت خصوصی مشغول به کار بوده که در همان زمان با یکی از همکارانش تماسهای تلفنی و ارتباط پیامکی داشته است، که این موضوع کارآگاهان را به همکار فرناز رساند و تحقیقات از وی نیز آغاز شد.

وحید (همکار فرناز) در تحقیقات به کارآگاهان گفت: فرناز مدام از زندگی‌اش شکایت می‌کرد و می‌گفت چرا مرفه نیست؛ همیشه دلش می‌خواست زندگی مرفه‌ای داشته باشد و برای همین هر از گاهی با من صحبت می‌کرد؛ فرناز در تاریخ 20 فروردین، با من تماس گرفت و گفت که به خاطر اختلاف با خانواده‌اش از خانه فرار کرده و قصد خودکشی دارد.

وی افزود: با شنیدن این جمله از فرناز، با او در یک پارک قرار گذاشتم و پس از چند ساعت گفت‌وگو موفق شدم او را از خودکشی منصرف کنم و برای اینکه شبها جایی برای خواب داشته باشد او را راضی کردم که به خانه یکی از دوستانش در اسلامشهر برود و در این مدت نیز هر از گاهی با او دیدار داشتم و با هم گفت‌وگو می‌کردیم.

کارآگاهان با به دست آمدن آدرس دوست فرناز (ثریا)، در تاریخ 12 اردیبهشت به اسلامشهر اعزام شده و فرناز را به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

فرناز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: به خاطر ناامیدی و مشکلات زندگی قصد خودکشی داشتم اما با صحبتهای همکارم از خودکشی منصرف شدم و با راهنمایی‌های او به خانه یکی از دوستانش به نام ثریا رفته و در این مدت در آنجا سکونت داشتم.

سرهنگ مرتضی نثاری؛ رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: این زن طی هماهنگی‌های انجام شده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت، به کانون خانواده بازگشت و تحت نظر روانشناسان و مشاوران پلیس تهران بزرگ قرار گرفت تا درباره رفع اختلافات خانوادگی و اجتماعی وی اقدامات لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار