کد خبر: ۴۸۶۰۱۴
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

ایزی پک به عنوان برندی برتر در زمینه خدمات اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل ، دارای فروشگاهی با محصولات متنوع و با کیفیت برای فروش آنلاین ملزومات اسباب کشی و بسته بندی نیز می باشد.

به گزارش شفاف، ایزی پک به عنوان برندی برتر در زمینه خدمات اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل ، دارای فروشگاهی با محصولات متنوع و با کیفیت برای فروش آنلاین ملزومات اسباب کشی و بسته بندی نیز می باشد.

تهیه لوازم اسباب کشی و بسته بندی

تهیه لوازم برای بسته بندی اسباب منزل به هنگام اثاث کشی یکی از معضلاتی است که بسیاری از ما با آن رو به رو بوده ایم. بسیاری از ما با شرکت هایی که این تجهیزات را به فروش می رساند آشنایی نداریم و یا شرکت ها تجهیزات کامل را در اختیار قرار نمی دهند. یکی دیگر از مشکلات در زمان اسباب کشی این است که نمی دانیم دقیقا به چه تجهیزاتی لازم داریم و یا چه مقدار باید از هر کدام از این لوازم را تهیه کنیم. در این مقاله شما را با لوازم مورد نیاز برای اسباب کشی آشنا می کنیم و در آخر میزان نیاز شما را با توجه به میزان اسباب و متراژ منزلتان به شما می گوییم.

چه لوازمی برای اسباب کشی نیاز داریم؟

1 – کارتن اسباب کشی

یکی از مهمترین ابزارها که به عنوان بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و حمل بار در هنگام جابه جایی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد ، کارتن اسباب کشی است. کارتن های اسباب کشی علاوه بر نظم دادن به روند کار جابه جایی ، در محافظت از اسباب نیز کاربرد فراوانی دارند. برای تهیه کارتن مناسب برای اسباب کشی لازم است نکاتی را بدانید.

ایزی پک ، اولین فروشگاه تخصصی فروش آنلاین ملزومات اسباب کشی

انتخاب بهترین کارتن اسباب کشی

بهترین کارتن برای اسباب کشی کارتن های ۵ لایه هستند که از استحکام کافی برای حمل اسباب منزل مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر استحکام کارتن های اسباب کشی، اندازه و سایز آنها نیز اهمیت فراوانی دارند. کارتن های اسباب کشی نباید در ابعاد خیلی بزرگ و نه در ابعاد خیلی کوچک مورد استفاده قرار گیرند.

یکی از نکات مهم برای استفاده از کارتن در اسباب کشی استفاده از کارتن های نو و سالم است. زیرا در صورت مناسب نبودن ممکن است به اسباب شما آسیب وارد شود.

2 –پلاستیک حباب دار ضد ضربه

یکی دیگر از لوازمی که به هنگام جا به جایی وسایل حساس بسیار به کار شما می آید و مانع از آسیب دیدن  آن ها خواهد شد بابل رپ است. بابل رپ یا همان پلاستیک ضربه گیر ، با توجه به حباب های هوایی که داخل آن وجود دارد میتواند از وسایل شما در برابر خطرات ناشی از خط و خش ، شکستگی ، کثیفی و … محافظت کنند. با استفاده از بابل رپ، شما می توانید اسباب بزرگ خانه به خصوص یخچال ، شیشه ها ، مبلمان و میز ناهار خوری و .. را بسته بندی کنید.

ایزی پک ، اولین فروشگاه تخصصی فروش آنلاین ملزومات اسباب کشی

بابل رپ ها به دلیل داشتن حباب ها یکی از ضربه گیر های بسیار عالی در بسته بندی محسوب میشوند. حباب ها روی این وسیله مانع از انتقال ضربه به اسباب منزل شما می شود و کاربرد بسیار خوب و مفیدی در اسباب کشی دارد. البته توجه به این نکته بسیار مهم است که جنس پلاستیک و اندازه حباب های موجود در بابل رپ در میزان ضربه گیری و حفظ سلامت اسباب شما در یک جابه جایی بسیار مهم و تعیین کننده میباشد . به عنوان مثال برای حمل پیانو بایستی از پلاستیک های ضربه گیر حباب درشت استفاده شود و از آنجایی که حمل تخصصی پیانو نیاز به مهارت بالایی دارد پیشنهاد ما به شما این است که حتما از شرکت های مربوطه برای حمل پیانو استفاده کنید. کلیه بابل رپ های ارائه شده توسط شرکت ایزی پک با بهترین متریال و ضربه گیری بالا ، به صورت انحصاری و با در نظر گرفتن مواردی از قبیل :

 

مواد اولیه درجه یک (جلوگیری از بوی بد ناشی از مواد بازیافتی )

ضخامت بالای پلاستیک (عدم پاره شدن بسته بندی وسایل در طول مراحل جابه جایی)

استفاده از حباب های درشت و با گرید بالا ( جلوگیری از انتقال ضربه و رسیدن آسیب به وسایل)

تولید و در اختیار مصرف کننده قرار میگیرد.  به طور مثال حدود مصرف بابل رپ برای یک خانه با متراژ زیر ۱۰۰ متر، حدودا ۱۹۰ متر است که این مقدار با توجه به متراژ و نیاز شما متغییر است.

3 – کاغذهای مخصوص بسته بندی ظروف شکستنی

استفاده از کاغذ بسته بندی به خصوص در وسایل شکستنی باعث جلوگیری از آسیب رسیدن  به وسایل خرده ریز و شکستنی می شود. زمانی که شما میخواهید وسایل خرده ریز منزلتان را داخل یک کارتن اسباب کشی قرار دهید حتما میبایست که آن ها را توسط کاغذ بسته بندی دور پیچی کنید چرا که در غیر اینصورت بر اثر برخورد آن ها با هم در داخل کارتن شکسته و یا ضخمی میشوند. بسیاری از افراد از روزنامه برای بسته بندی و دورپیچی خورده ریز ها و وسایل شکستنی استفاده می کنند که این کار بسیار اشتباه است .

درست است که روزنامه نیز کار کاغذ بسته بندی را انجام می دهد. اما روزنامه به دلیلی داشتن چاپ و رنگ ، حاوی سرب و مواد شیمیایی خطرناک میباشد و در بسیاری از مواقع وسایل شما را آلوده می کند. علاوه بر آن روزنامه ها جنس کاملا مناسبی برای بسته بندی ندارند. کاغذ های بسته بندی به منظور بسته بندی تولید می شوند و از آلیاژ مناسب برای بسته بندی ساخته شده اند که باعث می شود ضربه های بیشتری را تحمل کنند. علاوه بر این به دلیل نداشتن چاپ و رنگ اسباب شما را آلوده نمی کنند.

ایزی پک ، اولین فروشگاه تخصصی فروش آنلاین ملزومات اسباب کشی

استفاده از کاغذ بسته بندی به دلیل ارزان بودن بهترین گزینه برای دورپیچی خرده ریزهای داخل منزل میباشد و ضمنا به همین دلیل نباید از استفاده از آن در موارد مورد نیاز صرف نظر و یا صرفه جویی کنید و مطمئن باشید که استفاده از آن میتواند مزایای بالاتری برای شما داشته باشد. برای یک خانه با حدود متراژ زیر ۱۰۰ متر، حدودا ۱۰کیلو کاغذ بسته بندی احتیاج است.

 

4 – چسب های مخصوص بسته بندی

چسب ها استفاده زیادی در هنگام بسته بندی دارند. برای اسباب کشی بهتر است از چسب های پهن استفاده شود. چسب های پهن قدرت نگهداری بیشتری دارند علاوه بر آن سطح بیشتری را پوشش می دهند و برای بستن درب کارتن ها بسیار مفید هستند.البته حتما به این نکته توجه کنید که هنگام تهیه چسب دقت کنید که چسب مخصوص بسته بندی تهیه کنید چرا که بسیاری از چسب های موجود در بازار کیفیت لازم برای چسباندن کارتن بسته بندی وسایل منزل و یا پلاستیک را ندارند و این میتواند صدمات و یا خسارات زیادی را در هنگام جابه جایی به شما وارد کند . به طور مثال فکر کنید چسب زیر کارتنی که داخل آن را از کریستال های گرانقیمتتان پر کردید باز شود . چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

برای یک خانه با متراژ زیر ۱۰۰ متر حدود ۱۰ رول چسب مورد نیاز است.

ایزی پک ، اولین فروشگاه تخصصی فروش آنلاین ملزومات اسباب کشی

منبع : ایزی پک

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار