کد خبر: ۴۸۶۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

سرپرست سرکلانتری چهارم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق لوازم خودرو و اعتراف وی به ۲۰۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش شفاف، سرهنگ علیرضا ناصری نژاد سرپرست سرکلانتری چهارم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت لوازم خودرو در محدوده شرق تهران به خصوص در حوزه کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس، کمیسیون پیشگیری از سرقت با ماموران عملیات این کلانتری برگزار شد.

این مقام انتظامی با بیان افزایش گشت‌های انتظامی، عنوان کرد: تیمی از ماموران عملیات کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس هنگام گشت زنی در ساعت ۴ صبح بیست و سوم ماه جاری موفق به شناسایی یک مظنون در محدوده خیابان جعفرپناه شدند که در حال پرسه زنی بین خودرو‌های شهروندان بود که بلافاصله وی را دستگیر و تحت بازجوئی اولیه قرار دادند.

وی افزود: طی صحبت‌هایی که با متهم انجام شد، وی جواب‌های ضد و نقیضی بیان می‌کرد که ماموران او را به کلانتری انتقال دادند و هنگام تحقیق از وی متوجه شدند در کیسه پلاستیک همراهش یک عدد ضبط مسروقه به همراه آلات و ادوات ارتکاب به سرقت لوازم خودرو وجود دارد.

این مقام انتظامی ابراز داشت: با توجه به این موضوع، متهم ۳۵ ساله که چاره‌ای جز بازگویی واقعیت نداشت، به ارتکاب ۲۰۰ فقره سرقت سریالی لوازم خودروی شهروندان در محدوده شرق تهران به ویژه در محله خاک سفید اعتراف کرد که با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که وی سابقه دار است.

سرهنگ ناصری نژاد گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی متهم مالخر خود را نیز به ماموران معرفی کرد که با هماهنگی مقام قضائی، ماموران طی عملیاتی ضربتی به مخفیگاه او وارد شدند و مالخر ۳۸ ساله را به همراه مقادیر زیادی تبلت و ضبط‌های مسروقه به کلانتری منتقل کردند.

بنابراین گزارش، متهمان با هماهنگی مقام قضائی برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: