کد خبر: ۴۸۶۴۸۲
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

با اینکه تصور این بود رضازاده نامزد نهایی از این طیف خواهد بود و می‌خواهد برای بازگشت به صندلی ریاست تلاش کند، کوروش باقری سرمربی سابق تیم ملی ادعا کرده قرار است رضازاده به نفع او کنار برود.

«حسین رضازاده به نفع من کنار می‌کشد!» این ادعای سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری است که مدعی است رضازاده قبل از رای گیری به نفع او در انتخابات ریاست وزنه برداری کنار می‌رود.

به گزارش شفاف، هنوز زمان انتخابات فدراسیون وزنه برداری مشخص نشده، اما می‌توان پیش‌بینی کرد که رقابت اصلی بین کدام یک از کاندیدا‌ها باشد.  کوروش باقری و حسین رضازاده که همواره در یک جبهه بودند و هر ۲ نفر هم در این دوره ثبت نام کرده اند، احتمالا به زودی ائتلاف خواهند کرد.

حسین‌رضازاده بنفع‌چه‌کسی ازانتخابات کنارمی‌کشد؟

با اینکه تصور این بود رضازاده نامزد نهایی از این طیف خواهد بود و می‌خواهد برای بازگشت به صندلی ریاست تلاش کند، کوروش باقری سرمربی سابق تیم ملی ادعا کرده قرار است رضازاده به نفع او کنار برود. باقری در این باره گفته است: «حسین رضازاده تا این لحظه که تصمیم دارد به نفع من کنار رود. اگر قبلا هم اینطور بوده به این دلیل است که هدف من کمک بوده. رضازاده خودش هم خواسته که من همیشه کمکش کنم. بعضی همیشه می‌پرسند فرض کنید شما رئیس شوید، رضازاده باز هم در سیستم است؟ من جواب می‌دهم نه حسین بلکه بهداد، سجاد و ... اگر خودشان بخواهند، یک رئیس فدراسیون باید دیوانه باشد که از آن‌ها استفاده نکند.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار