کد خبر: ۴۸۶۴۹۵
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تمام اصناف تا پایان ماه مبارک رمضان مجاز به فعالیت تا سحر هستند و برای ادامه این طرح پس از ماه رمضان باید پیوست‌های انتظامی، ترافیکی و امنیتی برای نقاط پیشنهاد شده پیش‌بینی شود.

به گزارش شفاف، بیست و پنجمین مرحله از طرح رعد (دومین مرحله از این طرح در سال 98) طی 48 ساعت گذشته به اجرا درآمد. در این طرح کلانتریها مکلف شدند حوزه خود را از سارقان، مجرمان و خرده‌فروشان مواد مخدر پاکسازی کنند.

سردار حسین رحیمی پیش از ظهر امروز در تشریح اجرای این مرحله از طرح رعد با اشاره به اجرای 133 حکم قضایی و دستگیری 528 سارق، مالخر و مجرم طی 48 ساعت گذشته از کشف 168 دستگاه خودرو و موتورسیکلت خبر داد و گفت: بالغ بر 35 هزار اموال سرقتی در این مرحله از طرح کشف و 777 پرونده برای سارقان تشکیل شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به انهدام 20 باند و شناسایی 87 درصد از اموال مسروقه در این مرحله از طرح، گفت: ارزش اموال مسروقه بالغ بر 8 میلیارد تومان است و از 528 مجرم بازداشت شده، 259 نفر سابقه‌دار هستند.

رحیمی افزود: در این مرحله از طرح رعد 3 قبضه سلاح جنگی و 48 قبضه سلاح سرد نیز کشف شده است.

به گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حوزه مبارزه با قاچاق کالا نیز در بیست و پنجمین مرحله از طرح رعد 55 پرونده کالای قاچاق تشکیل، 42 قاچاقچی عمده بازداشت، 4 باند قاچاق کالا منهدم و 122 هزار انواع و اقسام کالای قاچاق کشف شده است.

رحیمی از ارزش 7 میلیارد تومانی قاچاق کالای کشف شده نیز خبر داد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره پیشنهاد اجرای طرح شبانه در پایتخت که بنابر پیشنهاد شورای شهر مطرح شده، تصریح کرد: پلیس در این رابطه نظر خود را ارائه داده، تمام اصناف تا پایان ماه مبارک رمضان مجاز به فعالیت تا سحر هستند و برای ادامه این طرح باید پیوست‌های انتظامی، ترافیکی و امنیتی برای نقاط پیشنهاد شده پیش‌بینی شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: