کد خبر: ۴۸۶۶۳۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶

رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور گفت: در صورتی که سایت رجیستری گوشی‌های مسافری بسته شود، قیمت تلفن همراه ۲۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

به گزارش شفاف، محمدمهدی غفوریان اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت بازار تلفن همراه دچار ابهام است و مشخص نیست که آینده این بازار چه می‌شود. غفوریان خاطرنشان کرد: فعلاً هیچ خرید و فروشی در بازار انجام نمی‌شود و همه دست نگه داشته‌اند تا وضعیت بازار مشخص شود.

وی در ادامه به سرنوشت سایت رجیستری گوشی‌های مسافری، اشاره و اعلام کرد: پیشنهاد من برای واردات تلفن همراه باز ماندن سایت مسافری است تا هم افراد و هم شرکت‌های واردکننده بتوانند نیاز بازار را تأمین کنند.
رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی البرز در ادامه گفت: اگر این سایت بسته شود حداقل ۲۰ درصد افزایش قیمت خواهیم داشت و اگر باز بماند وضعیت بهتر می‌شود.

قرار بود در پایان اردیبهشت سایت رجیستری گوشی‌های مسافری بسته شود اما روز گذشته رئیس اتحادیه تلفن همراه کشور اعلام کرد این سایت تا اطلاع ثانوی به فعالیت خود ادامه خواهد داد ولی پیگیری ها نشان می دهد برای افرادی که مسافرت نرفته اند امکان ثبت گوشی مسافری وجود ندارد و عملا سایت رجیستری بسته شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: