کد خبر: ۴۸۶۷۱۹
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳

درتیس یکی از شرکتها برتر در نصب انواع درب های اتوماتیک و درب برقی می باشد که دارای سابقه چندین ساله در این زمینه دارد.

درتیس یکی از شرکتها برتر در نصب انواع درب های اتوماتیک و درب برقی می باشد که دارای سابقه چندین ساله در این زمینه دارد.

حتماً برای شما پیش آمده است که به فروشگاهی مراجعه کنید، ولی ناگهان متوجه شوید که نمی‌توانید از درب برقی عبور کنید. در برای شما باز نمی‌شود، اما زمانی که شخصی می‌خواهد از آن خارج شود؛

سیستم عمل کرده و اجازه خروج را برای شخص صادر می‌کند. یا برای مثال اماکن دیگری مانند اتاق‌های عمل بیمارستان‌ها که کارکنان از داخل به‌راحتی خارج می‌شوند اما برای ورود باید با هماهنگی که با افراد داخل انجام می‌دهند. و فرمانی که آن‌ها به درب برقی می‌دهند وارد شوند.

خدمات درتیس و درب برقی

مثالی دیگر در پایان ساعت کاری بانک‌ها که افراد از داخل شعبه خارج می‌شوند. و عابرین بیرون از شعبه اجازه ورود ندارند. وضعیت یک‌طرفه مشخصاً برای موقعیت‌هایی هست که نیاز کارفرما به این شکل است که اپراتور درب برقی از یک سمت عمل کرده و از سمت دیگر عمل نکند (انتخاب سمت‌ها به عهده کارفرما می‌باشد و می‌تواند طبق نیاز و سلیقه خود ممنوعیت ورود و یا خروج را صادر کند)

درب اتوماتیک به چه صورت است ؟

 

در اتوماتیک و درب اتوماتیک دنیای مدرن امروز نیازها و خواسته‌های متفاوتی در زمینه‌های رفاهی ، بهداشتی ، اجتماعی ، آموزشی و… را نسبت به گذشته بروز می‌دهد.

به جهت رفع این نیازها همه روزه محصولات جدیدی با فنّاوری‌های بروزتر و امکانات بیشتر ارائه می‌گردد، درب اتوماتیک یا در اتوماتیک با توجه به نیاز روزافزون به کنترل ورود و خروج مراجعین به اماکن مختلف ، کنترل هدر رفت انرژی ، مباحث معماری و موارد دیگری همچون : کاهش سروصدا ، مانع شدن از انتقال بیماری و افزایش سطح بهداشت عمومی و بسیاری از موارد دیگر یکی از لوازم کاربردی و بسیار پرمصرفی بود که در دهه 60 میلادی در کشور آمریکا اختراع گردید.

خدمات درتیس و درب برقی

دیگر خدمات درتیس :

سکوریت کردن یک فرایند عملیاتی حرارتی است که بر روی شیشه ساختمانی انجام می‌شود. این فرایند را می‌توان بر روی شیشه‌های رنگی انجام داد.

این فرایند از گرم کردن یکنواخت جام شیشه تا دمای انعطاف پذیری (نرمی) شیشه که 700 درجه سانتی گراد می‌باشد، انجام می‌شود. و پس از این فرایند هوای سرد به دو طرف شیشه(سطح شیشه) دمیده می‌شود. و سریعاً سرد می‌گردد و در مرحله سردسازی شیشه سکوریت لایه‌های بیرونی زودتر از لایه های درونی سرد می‌شود. این باعث استحکام بخشیدن به شیشه سکوریت می‌گردد.

و در مقایسه با شیشه های ساده در همان ضخامت می‌توان گفت: که شیشه سکوریت در مقابل شکستگی مقاومت بیشتری دارد. و از نظر مقاومت مکانیکی تا 5 برابر مقاوم‌تر از شیشه‌های ساده می‌باشد.

در صورت شکست شیشه سکوریت به تیکه‌های کوچک و با لبه‌های صیقلی تبدیل می‌شود. که قدرت برش و بریدگی را ندارند.

شیشه سکوریت درجاهایی که استحکام و مقاومت در برابر ایمنی و حرارت موردنظر باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امروزه در ساختمان سازی شیشه‌های سکوریت برای سازه‌های بدون قاب مانند درب ورودی (دودبند)و یا هر مکانی که احتمال صدمه جانی به انسان را داشته باشد بیشتر استفاده می‌گردد.

در صورت نیاز به مشاوره می توانید به وب سایت درتیس به نشانی doortis.ir مراجعه کنید تا متخصصان ما در کمترین زمان پاسخگو سوال شما عزیزان باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار